Звіт про базове відстеження регуляторного акта «Про затвердження Положення про порядок організації та проведення ярмаркових заходів у м. Біла Церква»

Дата :
2011-11-29
  1. Загальна інформація про регуляторний акт

Рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про затвердження Положення про порядок організації та проведення ярмаркових заходів у м. Біла Церква».

Назва виконавця заходів з відстеження результативності

Відділ з питань торгово-побутового обслуговування населення і громадського   харчування Білоцерківської міської ради.

3. Цілі прийняття регуляторного акта:

- збалансованість інтересів суб'єктів підприємницької діяльності, органів місцевого самоврядування та населення міста щодо визначення вимог до розміщення організації та проведення ярмаркових заходів;

- залучення в місто додаткових обсягів сільськогосподарської продукції від безпосередніх товаровиробників;

-  усунення недоліків в організації торговельного обслуговування населення;

-  поліпшення зовнішнього вигляду об'єктів благоустрою, санітарного стану об'єктів ярмаркових заходів.

4. Строк виконання заходів з відстеження результативності:

01.05.2011 р.- 01.06.2011 р.

5. Тип відстеження  - БАЗОВЕ.

6. Метод  одержання результатів  відстеження результативності

Статистичний метод одержання результатів відстеження.

7. Дані та припущення на основі яких відстежувалися результативність, а також способи одержання даних

Даними, на основі яких відстежується результативність регуляторного акта є дані показників виданих Погоджень на організацію та проведення ярмаркових заходів та аналіз статистичних даних:

Показники

Од. виміру

2010 р.

звіт

2011 року

станом на 01.06.2011р.

Кількість виданих Погоджень на організацію та проведення ярмаркових заходів

шт.

Кількість сільськогосподарської продукції, реалізованої населенню міста

тонн, кг, л, шт., дес.