Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Білоцерківської міської ради

Дата :
2011-11-28

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Білоцерківської міської ради «Про внесення змін до рішення міської ради від 16.09.2009р. №1109 «Про механізм виконання адміністраторами та місцевими дозвільними органами Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності»

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Білоцерківська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про внесення змін до рішення міської ради від 16.09.2009р. №1109 «Про механізм виконання адміністраторами та місцевими дозвільними органами Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності»

Метою даного рішення є виконання вимог Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», приведення у відповідність до чинного законодавств нормативно-правої бази що регулює діяльність Дозвільного центру Білоцерківської міської ради та його державних адміністраторів.

З проектом рішення Білоцерківської міської ради та аналізом регуляторного акту можна ознайомитися на офіційному веб-сайті міської ради та її виконавчих органів www.bc-rada.gov.ua , та у розробника проекту регуляторного акта відділу з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності міської ради, тел. (04563)39-28-58, тел./факс (04563)5-13-75.

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу становить місяць з дня їх оприлюднення.

Зауваження та пропозиції щодо оприлюдненого проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі щоденно з 9.00 до 18.00, крім суботи та неділі, на адресу: 09117 Україна, м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 38/12, ІІ-й поверх, відділ з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності Білоцерківської міської ради, тел. (04563)39-28-58, тел./факс (04563)5-13-75.