Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Дата :
2011-11-24

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», виконком Білоцерківської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта: «Про тариф на проїзд у міському електричному транспорті» .

Даний проект розроблений з метою забезпечення стабільного функціонування в місті міського електричного транспорту, встановлення економічно обґрунтованого тарифу, який враховує інтереси перевізника, замовника послуг та споживачів, забезпечення доступності послуг для усіх верст населення, дотримання правил безпеки перевезень, а також виконання соціальних функцій «надання послуг малозабезпеченим та пільговим категоріям населення».

З проектом рішення та аналізом впливу зазначеного регуляторного акту можна ознайомитися в мережі Інтернет на офіційному сайті Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів www.bс-rada.gov.ua та у відділі промисловості, енергетики, транспорту та зв’язку управління економіки міської ради , т/ф 39-28-62

Пропозиції та зауваження приймаються на протязі 30-ти днів з моменту опублікування даного повідомлення в друкованому та електронному вигляді на адресу відділу промисловості, енергетики, транспорту та зв’язку управління економіки міської ради, кабінет № 8, з 9-00 до 18-00.