18.10.2024 Повідомлення про засідання постійної комісії з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства, освіти, соціального захисту, науки, спорту, культури, мови, молоді, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики

Проєкт

Порядок денний

1. Про деякі питання діяльності комунальної установи Білоцерківської міської ради «Територіальний центр надання соціальних послуг ім. Петера Навотні».

2. Про затвердження цільової програми забезпечення діяльності та розвитку відділення невідкладної медичної допомоги Комунального некомерційного підприємства Білоцерківської міської ради «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1» на 2025 рік.

3. Про затвердження цільової програми профілактики стоматологічних захворювань дитячого населення Білоцерківської міської територіальної громади на 2025 рік

4. Про затвердження цільової програми матеріально-технічного забезпечення комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Білоцерківської міської ради на 2025 рік

5. Про затвердження цільової програми безоплатного, пільгового відпуску лікарських засобів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення Білоцерківської міської територіальної громади та за певними категоріями захворювань на 2025 рік

6. Про внесення змін до цільової програми матеріально-технічного забезпечення комунальних некомерційних підприємств Білоцерківської міської ради на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Білоцерківської міської ради від 02 вересня 2021 року №1278-16-VIII (зі змінами)

7. Про затвердження «Цільової програми запобігання та лікування серцево-судинних захворювань населення Білоцерківської міської територіальної громади на 2024-2025 роки»

8. Про затвердження цільової програми розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківське міське патологоанатомічне бюро» на 2025 рік».

9. Про затвердження Положення про службу у справах дітей Білоцерківської міської ради в новій редакції.

10. Про внесення змін до структури та штатного розпису Білоцерківського міського центру соціальних служб.

11. Про затвердження міської цільової Програми професійного розвитку кадрового потенціалу Білоцерківської міської ради та її виконавчих органів на 2025 – 2027 роки

12. Про затвердження Програми розвитку та підтримки клубних закладів Білоцерківської міської територіальної громади на 2025 – 2027 роки.

Дата анонса:
2024-10-18 о 14:00