Організація та проведення Великодніх свят та поминальних днів в умовах воєнного стану

|  01. 05. 2024

29 квітня в великій залі міської ради відбулася нарада щодо організації Великодніх свят та поминальних днів на території нашої громади в умовах воєнного стану.

Захід проводила заступник міського голови Катерина Возненко за участі представників духовенства, правоохоронних органів, ДСНС, а також керівників профільних комунальних підприємств та структурних підрозділів міської ради.

Катерина Возненко поінформувала присутніх про рішення виконавчого комітету №313 від 23.04.2024р., а також про лист Київської обласної військової адміністрації з рекомендаціями, напрацьованими в ході засідання Київської обласної ради Церков і релігійних організацій 24 квітня ц.р.

Присутні обговорили організаційні питання щодо забезпечення громадського порядку, а також безпеки, захисту життя та здоров’я населення в умовах дії правового режиму воєнного стану під час проведення Великодніх свят та поминальних днів.

Відтак, відповідно до рішення Виконавчого комітету міської ради №313 від 23.04.2024р.

- освячення Великодніх кошиків на території церков здійснюватиметься до 23 години 4 травня та з 5 години 5 травня;

- під час оголошення сигналу «Повітряна тривога» необхідно негайно переміститися до найближчої захисної споруди цивільного захисту (найпростішого укриття).

Крім того, у період Поминальних днів, для уникнення скупчення людей,  з 11 до 19 травня буде обмежено відвідування кладовищ на території Білоцерківської міської територіальної громади. Вірянам рекомендовано відвідувати місця поховань після 19 травня ц.р.

Також заборонено стихійну торгівлю будь-якими товарами ритуальної приналежності, релігійної атрибутики, квітами, в тому числі штучними, продуктами харчування на прилеглих територіях кладовищ та безпосередньо кладовищах.

>>> Більше світлин <<<