Повідомлення про засідання постійної комісії з питань дотримання прав людини, законності, оборонної роботи, запобігання корупції, з питань децентралізації, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту.

Засідання  постійної комісії з питань дотримання прав людини, законності, оборонної роботи, запобігання корупції, з питань децентралізації, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту  відбудеться 27 березня 2023 року о 11.00 год.

Порядок денний

1.    Про затвердження Програми використання коштів, передбачених в бюджеті Білоцерківської міської територіальної громади на забезпечення діяльності депутатів міської ради на 2023-2025 роки.

2. Про внесення змін до цільової Програми «Безпечна Білоцерківська міська територіальна громада» на 2021-2023 роки», затвердженої рішенням Білоцерківської міської ради від 24 грудня 2020 року № 68-05-VIIІ «Про затвердження цільової Програми «Безпечна Білоцерківська міська територіальна громада» на 2021-2023 роки».

3. Про затвердження графіку роботи та прийому суб'єктів звернень у Центрі надання адміністративних послуг при Білоцерківській міській раді.

Різне.

Дата анонса: