Повідомлення про засідання постійної комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

Засідання постійної комісїї з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів відбудеться 27 грудня 2022 року о 14.00 год.

Проєкт

Порядок денний

1.  Про затвердження Програми національного спротиву Білоцерківської міської територіальної громади на 2023 рік.

2. Про затвердження Цільової Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного, природного, соціального та воєнного характеру Білоцерківської міської територіальної громади на 2023-2025 роки

3.  Про внесення змін до Програми надання безповоротної фінансової допомоги шляхом поповнення статутного капіталу комунальному підприємству Білоцерківської міської ради «БІЛОЦЕРКІВТЕПЛОМЕРЕЖА» на 2022 рік, затвердженої рішенням виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 28 червня 2022 року №384, шляхом викладення її в новій редакції.

4.  Про бюджет Білоцерківської міської територіальної громади на 2023 рік.

5.  Про використання орендної плати та плати за суборенду об’єктів комунальної власності Білоцерківської міської територіальної громади у 2023 році

6.      Різне

Голова комісії                                                                                  Тетяна ГОЛОТЮК

Дата анонса:
2022-12-26