Повідомлення про засідання постійної комісії з питань дотримання прав людини, законності, оборонної роботи, запобігання корупції, з питань децентралізації, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту.

Засідання постійної комісії з питань дотримання прав людини, законності, оборонної роботи, запобігання корупції, з питань децентралізації, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту  відбудеться 26.08.2024 року о 15.00 год.

Проєкт

Порядок денний

1. Про внесення змін до Комплексної програми профілактики злочинності, зміцнення законності та правопорядку на території Білоцерківської міської територіальної громади на 2024 рік, затвердженої рішенням Білоцерківської міської ради від 08 лютого 2024 року № 5086-50-VIII.

2. Про внесення змін до Програми надання фінансової допомоги військовим частинам та органам військового управління Збройних сил України на 2024 рік, затвердженої рішенням Білоцерківської міської ради від 19 грудня 2023 року №4979-48-VIII.

3. Про внесення змін в додаток до рішення Білоцерківської міської ради від 28 грудня 2022 року № 3401-36-VIII «Про затвердження Цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного, природного, соціального та воєнного характеру Білоцерківської міської територіальної громади на 2023-2025 роки» (зі змінами).

4. Про затвердження положення про управління фінансового забезпечення та закупівель виконавчого комітету Білоцерківської міської ради.

5. Про звернення депутатів Білоцерківської міської ради VIII скликання до Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 02 серпня 2022 року №856 «Деякі питання забезпечення приватним акціонерним товариством “Українська фінансова житлова компанія” доступного іпотечного кредитування громадян України».

6. Про затвердження списку присяжних.

7. Про затвердження положення про управління економічного розвитку Білоцерківської міської ради.

8. Про затвердження положення про відділ внутрішнього контролю та аудиту Білоцерківської міської ради.

Різне.

Дата анонса: