Повідомлення про засідання постійної комісії з питань житлової політики, комунального господарства, транспорту і зв’язку, природокористування, охорони довкілля та енергозбереженняяке відбудеться 10.04.2019 року о 10 год. в приміщенні міської ради вул. Ярослава Мудрого, 15 (великий зал)

Порядок денний

1. Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 22 грудня 2016 року № 392-22-VIІ  «Про затвердження Комплексної програми охорони довкілля  в місті Біла Церква на період 2017 – 2021 років»

2. Про безоплатну передачу з балансу департаменту житлово-комунального господарства  Білоцерківської  міської ради на баланс комунального підприємства Білоцерківської  міської ради  «Муніципальне шляхово-експлуатаційне управління» об’єктів

3. Про передачу до складу об’єкта концесії майна та укладення додаткової угоди до концесійного  договору від 25 березня 2013 року

4. Про затвердження Переліку об’єктів права комунальної  власності, які можуть надаватися в концесію та передачу  в концесію цілісного  майнового комплексу комунального  закладу Білоцерківської міської ради дитячого закладу  оздоровлення та відпочинку «Лісова казка»

Голова комісії      М. Колосенко

Місце проведення:
великий зал Білоцерківської міської ради (за адресою вул. Ярослава Мудрого, 15)
Дата анонса:
2019-04-10 о 10 год