Засідання постійної комісії з питань освіти, науки, культури, мови, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму, соціального захисту, охорони здоров'я, материнства та дитинства

Повідомлення про засідання постійної комісії з питань освіти, науки, культури, мови, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму, соціального захисту, охорони здоров'я, материнства та дитинства, яке відбудеться 01.02.2019 року о 14 год. в приміщенні міської ради вул. Ярослава Мудрого, 15 (великий зал)

Порядок денний

1. Розгляд проекту рішення «Про проведення відкритого конкурсу на кращий ескізний проект благоустрою території по вул.Леся Курбаса зі встановленням скульптури видатному українському єврейському письменнику Шолом- Алейхему».

2. Розгляд проекту рішення «Про затвердження Положення про порядок надання матеріальної допомоги сім'ям та особам з числа молоді, які перебувають під соціальним супроводом Білоцерківського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, як ті, що опинилися у складних життєвих обставинах шляхом викладення його в новій редакції».

3. Розгляд звернення КЗ БМР ДЮСШ «Зміна».

4. Розгляд звернення  Білоцерківської міської організації профспілки працівників освіти і науки України.

5. Розгляд звернення  Голови спілки дрібних підприємців Яценко Л.С.

6. Розгляд звернення КУ БМР «Білоцерківський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Шанс».

7. Розгляд звернення КЗ БМР ДЮСШ «Юність».

8. Розгляд проекту рішення «Про внесення змін до міської програми розвитку та підтримки (фінансової) Комунального некомерційного підприємства Білоцерківської міської ради «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги №2» на 2019 рік, затвердженої рішенням міської ради від 29 листопада 2018 року №3040-60-VІІ».

9. Різне.

Голова комісії                                                                             І. Гейло
Місце проведення:
великий зал Білоцерківської міської ради (за адресою вул. Ярослава Мудрого, 15)
Дата анонса:
2019-02-01 о 14 год