Повідомлення про засідання постійної комісії з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства, освіти, соціального захисту, науки, спорту, культури, мови, молоді, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики

Засідання постійної комісії з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства, освіти, соціального захисту, науки, спорту, культури, мови, молоді, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики відбудеться 26.08.2024  року о 12.30 год.

Проєкт

Порядок денний

1. Про внесення змін до Стратегії реформування системи харчування в комунальних закладах загальної середньої освіти Білоцерківської міської територіальної громади на 2024-2027 роки, затвердженої рішенням Білоцерківської міської ради від 19 грудня 2023 року №4998-48-VIII.

2. Про внесення змін до Програми організації харчування здобувачів освіти в комунальних закладах дошкільної та загальної середньої освіти Білоцерківської міської територіальної громади на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням Білоцерківської міської ради від 24 грудня  2020 року №67-05-VIII (зі змінами).

3. Про ліквідацію Білоцерківського ліцею-гімназії з інституційною формою навчання №1 Білоцерківської міської ради Київської області.

4. Про ліквідацію Білоцерківського ліцею-гімназії з інституційною формою навчання №2 Білоцерківської міської ради Київської області.

5. Про затвердження перспективної мережі академічних ліцеїв комунальної власності Білоцерківської міської територіальної громади.

6. Про внесення змін до цільової програми матеріально-технічного забезпечення комунальних некомерційних підприємств Білоцерківської міської ради на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Білоцерківської міської ради від 02 вересня 2021 року №1278-16-VIII (зі змінами).

7. Про присвоєння звання “Почесний громадянин Білоцерківської міської територіальної громади” (посмертно).

Різне.

Дата анонса: