29.07.2024 Повідомлення про засідання постійної комісії з питань житлової політики, комунального господарства, природокористування, охорони довкілля та енергозбереження, водного та лісового господарства.

Засідання постійної комісії з питань житлової політики, комунального господарства, природокористування, охорони довкілля та енергозбереження, водного та лісового господарства відбудеться 29.07.2024 року о 16 год.

Проєкт

Порядок денний

1. Про надання згоди на безоплатне прийняття у комунальну власність Білоцерківської міської територіальної громади підземного СТ газопроводу низького тиску по вул. Київське шосе в м. Біла Церква Київської області

2.  Про визначення величини опосередкованої вартості найму (оренди) житла в Білоцерківській міській територіальній громаді за ІІ квартал 2024 року.

Різне.

Дата анонса: