29.07.2024 Повідомлення про засідання постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, транспорту і зв'язку, торгівлі, туризму, послуг і розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації, розвитку агропромислового комплек

Проєкт

Порядок денний

1. Про внесення змін в додаток до рішення Білоцерківської міської ради від 26 жовтня 2023 року №4642-45-VIІI «Про план діяльності Білоцерківської міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2024 рік».

2. Про безоплатну передачу з балансу Комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» на баланс Комунальної установи Білоцерківської міської ради «Територіальний центр надання соціальних послуг ім. Петера Новотні» нерухомого майна.

3. Про безоплатну передачу з балансу Служби у справах дітей Білоцерківської міської ради на баланс Центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Злагода» майна.

Різне.

Дата анонса: