Повідомлення про засідання постійної комісії з питань житлової політики, комунального господарства, природокористування, охорони довкілля та енергозбереження, водного та лісового господарства

Засідання постійної комісії з питань житлової політики, комунального господарства, природокористування, охорони довкілля та енергозбереження, водного та лісового господарства відбудеться 26.03.2024 року об 12 год.

Проєкт

Порядок денний

1. Про внесення змін до додатку рішення Білоцерківської міської ради від 25 лютого 2021 року № 365-10-VIIІ «Про затвердження складу постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами в Білоцерківській міській територіальній громаді».

2. Про внесення змін до рішення Білоцерківської міської ради від 08 лютого 2024 року № 5099-50-VIII «Про безоплатну передачу з балансу департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради на баланс виконавчих органів Білоцерківської міської ради та комунальних підприємств Білоцерківської міської ради портативних радіостанцій DP 405 стандарту DMR (цифрових рацій Kirisun DP 405 UHF)».

3. Про безоплатну передачу з балансу департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради на баланс  комунального підприємства Білоцерківської міської ради  «Муніципальне шляхово-експлуатаційне управління» закінчених будівництвом об'єктів.

4. Про затвердження Положення про цільовий фонд Білоцерківської міської ради.

5. Про затвердження Статуту комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Муніципальне шляхово-експлуатаційне управління», шляхом викладення його в новій редакції.

6. Про внесення змін до відомостей про юридичну особу щодо видів економічної діяльності КВЕД Комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа».

7. Про затвердження додаткової угоди до Договору від 23 лютого 2017 року № 1-ГВ, затвердженого рішенням міської ради від 23 лютого 2017 року № 495-26-VII «Про затвердження Договору  на господарське відання складовими газорозподільної системи».

8. Про затвердження додаткової угоди до Договору від 23 лютого 2017 року № 1-ГВ, затвердженого рішенням міської ради від 23 лютого 2017 року № 495-26-VII «Про затвердження Договору  на господарське відання складовими газорозподільної системи».

9. Про внесення змін до рішення Білоцерківської міської ради від 28 грудня 2023 рок № 5015-49-VIII «Про перейменування та  внесення змін до установчих документів Комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Служба приватизації державного житлового фонду».

10. Про внесення змін до Програми надання безповоротної фінансової підтримки комунальному підприємству Білоцерківської міської ради «Світанок» на 2024 рік,  затвердженої рішенням Білоцерківської міської ради від 19 грудня 2023 року № 4983-48-VIII, шляхом викладення її в новій редакції.

11. Про надання безповоротної фінансової підтримки комунальному підприємству Білоцерківської міської ради «Світанок».

Різне.

Дата анонса: