Повідомлення про засідання постійної комісії з питань житлової політики, комунального господарства, природокористування, охорони довкілля та енергозбереження, водного та лісового господарства.

Засідання постійної комісії з питань житлової політики, комунального господарства, природокористування, охорони довкілля та енергозбереження, водного та лісового господарства  29 листопада 2022 року.

Порядок денний

1.    Про затвердження Програми часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів для забезпечення потреб  співвласників багатоквартирних будинків Білоцерківської міської територіальної громади під час підготовки та проходження опалювального сезону 2022-2023 років.

2.    Про затвердження Програми надання безповоротньої фінансової допомоги шляхом поповнення статутного капіталу комунальному підприємству Білоцерківської міської ради «Комунальник» на 2022-2023 роки.

3.    Про надання безповоротної фінансової допомоги шляхом поповнення статутного капіталу комунальному підприємству Білоцерківської міської ради «Комунальник» на 2022 рік.

4. Про внесення змін до Програми надання безповоротньої фінансової допомоги шляхом поповнення статутного капіталу комунальному підприємству Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» на 2022 рік. затвердженої рішенням виконавчого комітету Білоерківської міської ради від 28 червня 2022 року № 384. Шляхом викладення її в новій редакції.

Голова комісії                                                                                                            Юрій КОШЛЯК

Дата анонса:
2022.11.29