Повідомлення про засідання постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, транспорту і зв’язку, торгівлі, туризму, послуг і розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації, розвитку агропромислового компл

Засідання постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, транспорту і зв’язку, торгівлі, туризму, послуг і розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації, розвитку агропромислового комплексу відбудеться 26.01 .2022 року о 14:00 год. в приміщенні міської ради вул. Ярослава Мудрого, 15 (Великий  зал)

Порядок денний

1.Про деякі питання управління підприємствами, що належать до комунальної власності Білоцерківської міської територіальної громади

2.Про затвердження статутів комунальних підприємств Білоцерківської міської ради та статутів комунальних некомерційних підприємств Білоцерківської міської ради в новій редакції

3. Про звіт міського голови «Про здійснення державної регуляторної політики Білоцерківською міською радою та виконавчим комітетом у 2021 році»

4. Про внесення змін в додаток до рішення Білоцерківської міської ради від 25 листопада 2021 року №1957-21-VIII «Про план діяльності Білоцерківської міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2022 рік»

5. Про надання згоди на списання майна в складі об’єкта концесії та укладення додаткової угоди про внесення змін до концесійного договору від 25 березня 2013 року

6. Про внесення змін до рішення Білоцерківської міської ради від 28 січня 2016 року № 50-05-VІІ «Про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Білої Церкви безоплатно зовнішніх мереж водовідведення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Галактика» з подальшою передачею їх у концесію»

7. Про внесення змін у додаток 1 до рішення Білоцерківської міської ради від 25 лютого 2021 року № 358-10-VІІІ «Про створення комісії з розгляду питань стосовно списання майна, яке належить до комунальної власності Білоцерківської міської територіальної громади  та затвердження регламенту її роботи»

8. Про внесення змін до рішення та в додаток 1 до рішення Білоцерківської міської ради від 25 листопада 2021 року № 1962-21-VІІІ «Про передачу до складу об’єкта концесії майна, а саме: зовнішні водопровідні мережі та мережі водовідведення багатоквартирних житлових будинків, які розташовані в місті Білій Церкві Київської області та укладення додаткової угоди про внесення змін до концесійного договору від 25 березня 2013 року»

9. Про передачу до складу об’єкта концесії майна, а  саме: зовнішні водопровідні мережі та мережі водовідведення  багатоквартирних житлових будинків та гуртожитку, які розташовані в місті Білій Церкві Київської області та укладення додаткової угоди про внесення змін до концесійного договору від 25 березня 2013 року

10.Різне

Голова комісії                                                          Станіслав ДОЛІД

Місце проведення:
Великий зал Білоцерківської міської ради (за адресою вул. Ярослава Мудрого, 15)
Дата анонса:
2022.01.26 о 14.00