Повідомлення про засідання комісії з питань дотримання прав людини, законності, оборонної роботи, запобігання корупції, з питань децентралізації, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту

Засідання комісії з питань дотримання прав людини, законності, оборонної роботи, запобігання корупції, з питань децентралізації, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту відбудеться 30.08.2021 року о 10:00 год. в приміщенні міської ради вул. Ярослава Мудрого, 15 (Великий зал)

Порядок денний

1. Про внесення змін до Програми «Безпечна Білоцерківська міська територіальна громада» на 2021-2023 роки», затвердженої рішенням Білоцерківської міської ради від 24 грудня 2020 року № 68-05-VІІІ «Про затвердження цільової Програми «Безпечна Білоцерківська міська територіальна громада» на 2021-2023 роки»

2. Про списання з балансу департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради, комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Світанок 2000» та комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Комунальник» багатоквартирних будинків

3. Про впровадження системи фіксації адміністративних правопорушень в автоматичному режимі

4. Про списання з балансу комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Міська служба замовника» багатоквартирних будинків (гуртожитків)

5. Про внесення змін до Комплексної цільової програми «Розумна громада» на 2021-2023 роки затвердженої рішенням Білоцерківської міської ради від 24 грудня 2020 року № 69-05-VIII «Про затвердження Комплексної цільової програми «Розумна громада» на 2021-2023 роки»

6. Про затвердження Програми забезпечення діяльності комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Муніципальна варта» на 2022-2024 роки

7. Про затвердження Статуту комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Муніципальна варта» шляхом викладення його у новій редакції

8. Про внесення змін в додаток до рішення міської ради від 25 червня 2020 року №5504-98-VІІ «Про затвердження списку присяжних» шляхом викладення його в новій редакції

9. Про створення комунального некомерційного підприємства Білоцерківської міської ради «Центр надання допомоги та організації масових заходів»

Голова комісії                     Олег ДЕНИСЕНКО

Місце проведення:
Великий зал Білоцерківської міської ради (за адресою вул. Ярослава Мудрого, 15)
Дата анонса:
2021-08-30 о 10 год