Повідомлення про засідання постійної комісії з питань житлової політики, комунального господарства, природокористування, охорони довкілля та енергозбереження, водного та лісового господарства

Засідання постійної комісії з питань житлової політики, комунального господарства, природокористування, охорони довкілля та енергозбереження, водного та лісового господарства  яке відбудеться 13.07.2021 року о 12:00 год. в приміщенні міської ради вул. Ярослава Мудрого, 15 (Великий зал)

Порядок денний

2. Про звернення до Кабінету Міністрів України та Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, . щодо виділення, з державного бюджету коштів

3.Про надання безповоротної фінансової допомоги  комунальному підприємству Білоцерківської міської ради «Спецкомбінат з надання ритуальних послуг»

4. Про внесення змін до Програми реформування і розвитку житлово- комунального господарства міста Біла Церква на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням Білоцерківської міської ради від 30 листопада   2017 року № 1630-40-VII «Про внесення змін до Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста Біла Церква  на 2017-2021 роки шляхом викладення її в новій редакції»

5.Різне

Голова комісії                                        Юрій КОШЛЯК

Місце проведення:
Великий зал Білоцерківської міської ради (за адресою вул. Ярослава Мудрого, 15)
Дата анонса:
2021-07-13 о 12 год