Постійна комісія з питань дотримання прав людини, законності, оборонної роботи, запобігання корупції, з питань децентралізації, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту (Комісія з питань законності та регламенту)

Засідання комісії з питань дотримання прав людини, законності, оборонної роботи, запобігання корупції, з питань децентралізації, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту відбудеться 23.06.2021 року о 14:00 год в приміщенні міської ради вул. Ярослава Мудрого, 15 (Великий  зал)

Порядок денний

1. Про внесення змін до Програми «Безпечна Білоцерківська міська територіальна громада» на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням Білоцерківської міської ради від 24 грудня 2020 року № 68-05-VІІІ «Про затвердження цільової Програми «Безпечна Білоцерківська міська територіальна громада» на 2021-2023 роки»

2. Про затвердження Статуту комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Муніципальна варта» шляхом викладення його у новій редакції

3.Різне . Звернення Скороход В.В.

Голова комісії                     Олег ДЕНИСЕНКО

Місце проведення:
Великий зал Білоцерківської міської ради (за адресою вул. Ярослава Мудрого, 15)
Дата анонса:
2021-06-23 о 14 год