Повідомлення про засідання постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, транспорту і зв’язку, торгівлі, туризму, послуг і розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації, розвитку агропромислового комплексу

Засідання постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, транспорту і зв’язку, торгівлі, туризму, послуг і розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації, розвитку агропромислового комплексу відбудеться 19.05.2021 року о 14:00 год. в приміщенні міської ради  вул.Ярослава Мудрого буд.15 (Великий зал)

1. Про скасування  деяких рішень Білоцерківської міської ради

2. Про внесення змін до плану діяльності Білоцерківської міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік, затвердженого рішенням міської ради від 15 грудня 2020 року №20-03-VІІІ

3. Звіт комунального підприємства Білоцерківської міської ради "Інспекція з благоустрою міста Біла Церква"

4.Звіт комунального підприємства Білоцерківської міської ради "Тролейбусне управління"

5. Звіт комунального підприємства Білоцерківської міської ради "Телерадіоорганізація "місто"

6. Звіт комунального підприємства Білоцерківської міської ради "Спецкомбінат з надання ритуальних послуг"

7. Звіт комунального підприємства Білоцерківської міської ради  приватизації державного житлового фонду

Голова комісії                   Станіслав ДОЛІД

Місце проведення:
Великий зал Білоцерківської міської ради (за адресою вул. Ярослава Мудрого, 15)
Дата анонса:
2021-05-19 о 14 год