Повідомлення про засідання постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, транспорту і зв’язку, торгівлі, туризму, послуг і розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації, розвитку агропромислового комплек

Засідання постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, транспорту і зв’язку, торгівлі, туризму, послуг і розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації, розвитку агропромислового комплексу відбудеться 17.03.2021 року о 14:00 год. в приміщенні міської ради вул. Ярослава Мудрого, 15 (Великий зал)

Порядок денний

1. Про тариф на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування

2. Про включення до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності Білоцерківської міської територіальної громади, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону

3. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності до приватизації шляхом продажу на аукціоні та визнання таким, що втратило чинність рішення Білоцерківської міської ради  від 04 грудня 2007 року №545 «Про відчуження об’єктів  комунальної власності міста»

4. Про надання в безоплатне користування  нежитлових приміщень комунальної  власності на 2021 рік

5. Про безоплатну передачу та визначення балансоутримувача майна

6. Про безоплатну передачу з балансу комунального підприємства Білоцерківської міської ради житлово-експлуатаційної контори №6 на баланс комунального підприємства «Аптека №62» нерухомого майна, що знаходиться за адресою: Київська область, місто Біла Церква, вулиця Гоголя, будинок 42/17

7. Звіт комунального підприємства Білоцерківської міської ради "Будинок Урочистих подій"

8.Звіт комунального підприємства Білоцерківської міської ради "Кінотеатр ім. О. Довженка"

9. Звіт комунального підприємства Білоцерківської міської ради "Білоцерківський міський парк культури та відпочинку ім. Т.Г.Шевченка"

10.Звіт комунального підприємства Білоцерківської міської ради "Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс"

11.Звіт комунального підприємства Білоцерківської міської  ради "Льодовий стадіон"

Голова комісії                   Станіслав ДОЛІД

Місце проведення:
Великий зал Білоцерківської міської ради (за адресою вул. Ярослава Мудрого, 15)
Дата анонса:
2021.03.17 о 14.00