Публічне обговорення проєкту регуляторного акта – проєкту рішення виконавчого комітету «Про тариф на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування» переноситься на 10 березня 2021 року, 14-00 год.

Шановні  мешканці міста Біла Церква!

Терміново повідомляємо,

що  у зв’язку з  Розпорядженням керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації від 02 березня 2021 року № 161 «Про запровадження  протиепідемічних обмежувальних заходів в підрозділах Білоцерківської міської ради розміщених в будівлі за адресою: вул.Ярослава Мудрого, буд.15 та вул.Ярослава Мудрого, буд.38/12»

публічне обговорення проєкту регуляторного акта – проєкту рішення виконавчого комітету Білоцерківської  міської  ради

«Про  тариф  на  послуги з перевезення пасажирів на  автобусних маршрутах загального користування»,

яке заплановане на  02 березня 2021 року, 14-00 год.,

переноситься на 10 березня 2021 року, 14-00 год.

Буде відбуватися онлайн трансляція, з можливістю ставити питання та надавати пропозиції, які будуть озвучені та винесені на обговорення.

Для участі потрібно у означений вище час перейти за посиланням https://www.youtube.com/channel/UCHXNEneGtYx0jMpYwiSY_PA

Заступник  міського  голови                                                                          Руслан РУДЕНКО