Шановні мешканці міста Біла Церква! Терміново повідомляємо.

Шановні  мешканці міста Біла Церква!

Терміново повідомляємо, що у зв’язку з складною епідеміологічною ситуацію в місті, спричиненою коронавірусом SARS-CоV-2 та на підставі п.3 рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради  від 01.03.2021 р. «Про додаткові обмежувальні заходи на території Білоцерківської міської територіальної громади на період дії карантину» публічне обговорення проєкту регуляторного акта – проєкту рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської  ради «Про тариф на послуги з перевезення пасажирів на  автобусних маршрутах загального користування», яке заплановане на  02 березня 2021 року, 14-00 год., буде відбуватися онлайн трансляція, з можливістю ставити питання та надавати пропозиції, які будуть  озвучені та винесені на обговорення.

Для участі потрібно у означений вище час перейти за посиланням https://www.youtube.com/channel/UCHXNEneGtYx0jMpYwiSY_PA

Заступник  міського  голови                   Руслан РУДЕНКО

Дата анонса: