Повідомлення про спільне засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, соціального захисту, науки, спорту, культури, мови, молоді, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, політики та комісії з п

Спільне засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, соціального захисту, науки, спорту, культури, мови, молоді, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики та  комісії з питань дотримання прав людини, законності, оборонної роботи, запобігання корупції, з питань децентралізації, сприяння депутатській діяльності, етики та регламенту  Білоцерківської міської ради VIІI скликання яке відбудеться 12.01.2021 року о 12 год. в приміщенні міської ради вул. Ярослава Мудрого, 15 (Великий зал)

Порядок денний

1. Про стан виконання рішення «Про звернення щодо недопущення продажу пам'ятки архітектури та містобудування XIX століття - Ансамбль споруд пошти (охоронний номер 910)»  №30-04-VIIІ від 17 грудня 2020 року

Голова комісії                      Борис СМУТОК

Голова комісії                        Олег ДЕНИСЕНКО

Місце проведення:
Великий зал Білоцерківської міської ради (за адресою вул. Ярослава Мудрого, 15)
Дата анонса:
2021-01-12 о 12 год