Повідомлення про засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, соціального захисту, науки, спорту, культури, мови, молоді, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики

Засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, соціального захисту, науки, спорту, культури, мови, молоді, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики яке відбудеться 04.01.2020 року об 11:00 год. в приміщенні міської ради вул. Ярослава Мудрого, 15 (великий зал)

Порядок денний

1. Про зміну найменування Білоцерківського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та затвердження Положення про Білоцерківський міський центр соціальних служб шляхом викладення його в новій редакції

2. Про затвердження граничної чисельності комунальної установи Білоцерківської міської ради «Територіальний центр надання соціальних послуг ім. Петера Новотні»

Голова комісії                   Борис СМУТОК

Місце проведення:
Великий зал Білоцерківської міської ради (за адресою вул. Ярослава Мудрого, 15)
Дата анонса:
2021-01-04 о 11 год