Повідомлення про засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, соціального захисту, науки, спорту, культури, мови, молоді, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики

Засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, соціального захисту, науки, спорту, культури, мови, молоді, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики яке відбудеться 21.12.2020 року об 11:00 год. в приміщенні міської ради вул. Ярослава Мудрого, 15 (великий зал)

Порядок денний

1. Про затвердження міської цільової програми забезпечення діяльності та розвитку відділення невідкладної медичної допомоги Комунального некомерційного підприємства Білоцерківської міської ради «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги №1» в 2021 році.

2. Про затвердження Міської цільової програми щодо проведення огляду водіїв транспортних засобів та інших осіб на стан алкогольного сп’яніння та оформлення результатів такого огляду в 2021 році.

3. Про затвердження міської програми розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківське міське патологоанатомічне бюро»  на 2021 рік.

4. Про затвердження міської цільової програми безоплатного, пільгового відпуску лікарських засобів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення Білоцерківської міської територіальної громади та за певними категоріями захворювань, а також медикаментозного забезпечення хворих з ішемічним інсультом в умовах інсультного блоку на 2021 рік.

5. Про затвердження міської цільової програми профілактики стоматологічних захворювань дитячого населення Білоцерківської міської територіальної громади в 2021 році.

6. Про внесення змін до міської цільової програми «Цукровий діабет на І квартал 2020 року», затвердженої рішенням міської ради від 28 листопада 2019 року №4636-84-VII (зі змінами).

7. Про затвердження міської цільової програми «Цукровий діабет на І півріччя 2021 року».

8. Про затвердження Програми розвитку культури, мистецтва, духовності та туризму Білоцерківської міської територіальної громади  на  2021 – 2023 роки.

9. Комплексна програма підтримки ветеранів війни та членів сімей загиблих учасників АТО/ООС на 2021-2027 роки.

10. Програма соціальної підтримки осіб з обмеженням життєдіяльності на 2021-2027 роки.

11. Програма надання окремих видів пільг на 2021-2027 роки.

12. Різне.

Голова комісії                   Борис СМУТОК

Місце проведення:
великий зал Білоцерківської міської ради (за адресою вул. Ярослава Мудрого, 15)
Дата анонса:
2020-12-21 об 11 год