Повідомлення про засідання постійної комісії з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища

Засідання постійної комісії з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища яке відбудеться 21.12.2020 року о 10:30 год. за адресою: Торгова площа,6

1. Про обрання заступника, секретаря комісії.

2. Про затвердження Програми розвитку земельних відносин Білоцерківської міської територіальної громади на 2021-2023 роки.

3. Про затвердження Програми розвитку комплексного благоустрою Білоцерківської міської територіальної громади  на 2021-2023  роки.

4. Про затвердження Програми розроблення містобудівної документації  Білоцерківської міської територіальної громади на період 2021 – 2023 роки.

5. Розгляд звернень суб’єктів підприємницької діяльності – юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, громадян.

6. Різне.

Голова комісії                   Станілав ПОЛІЩУК