Повідомлення про призначення пленарного засідання позачергової четвертої сесії Білоцерківської міської ради восьмого скликання

Відповідно до розпорядження від 16 грудня 2020 року № 2-09-30 «Про скликання пленарного засідання позачергової четвертої сесії Білоцерківської міської ради VIII скликання» призначити пленарне засідання позачергової четвертої сесії Білоцерківської міської ради сьомого скликання 17 грудня 2020 року о 09.00 год у великій залі міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 15) з проєктом порядку денного:

1.

Про звернення щодо недопущення продажу пам'ятки архітектури та містобудування XIX століття - Ансамбль споруд пошти (охоронний номер 910)

Різне

Міський голова                                                                             Геннадій ДИКИЙ

Місце проведення:
Великий зал Білоцерківської міської ради (за адресою вул. Ярослава Мудрого, 15)
Дата анонса:
2020-12-17 о 09 год