Спільне засідання постійної комісії з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства

Повідомлення про спільне засідання постійної комісії з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, соціального захисту, науки, спорту, культури, мови, молоді, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики відбудеться 16.12.2020 року о 10:00 год. в приміщенні міської ради вул. Ярослава Мудрого, 15 (великий зал)

Порядок денний

1. Про вивчення питання проведення аукціону на приватизацію історичної пам'ятки Стара пошта за адресою бульвар Олександрійський, 47

Голова комісії                      Борис СМУТОК

Голова комісії                      Станіслав ПОЛІЩУК

Місце проведення:
Великий зал Білоцерківської міської ради (за адресою вул. Ярослава Мудрого, 15)
Дата анонса:
2020-12-16 о 10:00 год