Повідомлення про засідання постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації

Засідання постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації відбудеться 22.10.2019 року о 10:00 год. в приміщенні міської ради, вул. Ярослава Мудрого, 15 (великий зал)

Порядок денний

1. Розгляд проекту рішення «Про списання з балансу комунального підприємства Білоцерківської міської ради житлово-експлуатаційної контори №7 об’єкта комунальної власності – нежитлові будівлі: -літ. «А-1», - літ. «Б-1», - літ. «Д», - літ. «Ж», - літ. «З», - літ. «І», за адресою: 09100, Київська область, м. Біла Церква, вул. Рибна, 3

2. Розгляд проекту рішення «Про звернення до Київської обласної ради та Київської обласної державної адміністрації щодо вжиття заходів для проведення необхідних ремонтних робіт та відновлення діяльності будинку культури за адресою: м. Біла Церква вул. Леваневського, 85-А».

3. Розгляд проекту рішення «Про безоплатну передачу з балансу комунального підприємства Білоцерківської міської ради житлово-експлуатаційної контори № 1 на баланс комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Архітектурно-планувальне бюро» нежитлового приміщення , що знаходиться за адресою:  Київська область, місто Біла Церква, бульвар Олександрійський , 75»

4. Різне

Голова комісії                                                             С. І.  Мартинюк

Місце проведення:
великий зал Білоцерківської міської ради (за адресою вул. Ярослава Мудрого, 15)
Дата анонса:
2019-10-22 о 10:00