Повідомлення про засідання постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації яке відбудеться 24 січня 2019 року о 10:00 год. в приміщенні міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 15) малий зал.

Порядок денний

1. Розгляд проекту рішення «Про затвердження об’єкта міської комунальної власності – нежитлова будівля, літ. «З» по вул. Пушкінська, 29 корпус 3 в м. Біла Церква до приватизації шляхом продажу на аукціоні».

2. Розгляд проекту рішення «Про безоплатну передачу на баланс Департаменту житлово - комунального господарства Білоцерківської міської ради закінчених будівництвом об’єктів».

3. Розгляд проекту рішення «Про внесення змін до плану діяльності Білоцерківської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік, затвердженого рішенням міської ради від 29 листопада 2018 року № 3018-60-VII».

4. Розгляд проекту рішення «Про звіт міського голови «Про здійснення державної регуляторної  політики Білоцерківською міською радою та виконавчим комітетом в 2018 році».

5. Розгляд проекту рішення «Про   безоплатну передачу з  комунальної власності територіальної громади міста Білої Церкви до державної власності Міністерства оборони України майна».

6. Розгляд проекту рішення «Про   надання згоди на безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Білої Церкви з державної власності Міністерства оборони України нерухомого майна (квартир)».

7. Розгляд проекту рішення «Про затвердження Положення про фінансово – кредитну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємства у місті Білій Церкві».

8. Розгляд проекту рішення «Про надання погодження комунальному підприємству «Аптека №62»  на отримання кредитного продукту овердрафт».

9. Розгляд проекту рішення «Про безоплатну передачу з балансу комунального закладу Білоцерківської  міської ради «Білоцерківський міський будинок органної та камерної музики» на баланс відділу культури і туризму Білоцерківської міської ради майна».

10. Розгляд проекту рішення «Про безоплатну передачу з балансу комунального некомерційного підприємства Білоцерківської міської ради «Міський центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» на баланс комунальної установи Білоцерківської міської ради «Територіальний центр надання соціальних послуг» нежитлового  приміщення по вул. Василя Стуса, 34 в місті Білій Церкві Київської області».

Різне

Голова комісії                                                                                          С. Мартинюк

Місце проведення:
малий зал Білоцерківської міської ради (за адресою вул. Ярослава Мудрого, 15)
Дата анонса:
2019-01-24 о 10 год