Квартал, обмежений вул. Я. Мудрого, вул. Гоголя, вул. Гординського та Торговою площею

Рішення Білоцерківської міської ради від 23 травня 2013 року № 981-42-VI «Про деякі питання розробки планів зонування частин території міста Біла Церква»

Рішення Білоцерківської міської ради від 22 серпня 2013 року № 1034-45-VI «Про розробку плану зонування частини території міста Біла Церква - кварталу, обмеженому вул. Гординського, вул. Логінова, вул. С.Наливайка»

Рішення Білоцерківської міської ради від 21 серпня 2014 року № 1253-61-VI «Про розробку плану зонування частини території міста Біла Церква - кварталу, обмеженому вул. Я. Мудрого,  вул. Гоголя, вул. Гординського та Торгова площа»

Рішення Білоцерківської міської ради від 18 грудня 2014 року № 1361-67-VI «Про затвердження плану зонування частини території міста Біла Церква - кварталу, обмеженому вул. Я. Мудрого,  вул. Гоголя, вул. Гординського та Торгова площа»

Пояснювальна записка

Історико-архітектурний опорний план-Model