Повідомлення про проведення міського конкурсу проектів у сфері роботи з дітьми та молоддю.

7 травня 2019 року відбулося засідання комісії по проведенню міського конкурсу проектів у сфері роботи з дітьми та молоддю, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2019 році.
Проведена попередня кваліфікація претендентів:
1. До участі у конкурсі допущені  конкурсні пропозиції, які підготовлені наступними інститутами громадянського суспільства:
1.1. Білоцерківською міською молодіжною громадською організацією «Фонд підтримки молодіжної політики» (голова - Юхименко Ю.Г.). Назва проекту:
- «Пам’ятати заради майбутнього: долі «остарбайтерів» під час Другої світової війни (1941-1945 роки)».
1.2. Громадською організацією «Ми особливі» (голова Камінна Н. М.).         Назва проектів:
- «Літнє дозвілля для дітей з особливими потребами»;
- «День яскравих емоцій».
1.3. Білоцерківською міською організацією Товариства Червоного Хреста України (голова – Кожедуб Г. І ).   Назва проектів:
- «Безпечний гуртожиток»;
- «Підтримка дітей з багатодітних, малозабезпечених родин»;
- «Семиденний табір «Острів дитинства».
1.4.  Релігійною громадою парафії Святих Мучениць Віри. Надії і Любові Київської єпархії УПЦ КП (керівник – Гопайнич М. Я.).  Назва проектів:
- «Підготовка та проведення водного походу під прапорами України за маршрутом: Володарка – Біла Церква»;
- «Підготовка та проведення козацького вишкільного табору».
1.5. Громадською організацію «Спортивний клуб карате «Дайтан» (голова Чижов О. С.).  Назва проекту:
- «Наше здорове, спортивне, активне літо».
1.6. Громадською організацією Фонд «Творча ініціатива» (президент
Панько В. І.). Назва проекту:
- «Літні викрутаси».
2. Відкритий захист конкурсних пропозицій, поданих інститутами громадянського суспільства відбудеться 13.05 2019 року о 14.00 у малій залі Білоцерківської міської ради (вул. Ярослава Мудрого, 15).
Управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради.

Місце проведення:
Ярослава Мудрого 15 (малий зал)
Дата анонса:
2019-05-13