Нарада з перевізниками міста: обговорили як надаються послуги

|  05. 12. 2018

05 грудня у  виконавчому  комітеті  міської  ради  заступник  міського  голови Олександр Поляруш провів  нараду з  керівниками автотранспортних підприємств міста  щодо актуальних  питань  в сфері пасажирських  перевезень.

На  нараді  були  присутні начальник  відділу  транспорту та зв’язку міської  ради   Олена Шевченко та керівники автотранспортних підприємств:

- Старинко Андрій Стефанович – директор ПАТ «Білоцерківський  автобусний  парк»;

- Вахній Володимир Васильович – начальник КП БМР «Тролейбусне управління»;

- Денисенко  В’ячеслав  Костянтинович – директор ТОВ «Епітранс»;

- Вовк Олег Володимирович - директор ТОВ «ТРАНССІТІ»;

- Святюк Євген Миколайович – директор ПП «К-А-Н»;

- Поночевний Володимир Петрович – заст. дир. МПП «Діліжанс».

В ході наради були розглянуті  питання щодо  виконання зобов’язань  перевізниками по наданню якісних послуг з перевезень пасажирів, заслухано інформацію керівників  автотранспортних підприємств про причини потреби перегляду рівня  тарифів на  пасажирські  перевезення. Начальник  відділу  транспорту  та  зв’язку  міської  ради доповіла про  виконання  перевізниками умов  договору.

За  підсумками  проведеної  наради, заступник  міського голови Олександр Поляруш відзначив, що  вважає, що  на  даний  час  перегляд  тарифів є недоцільним.  Повідомив, що  повернутися до  даного  питання  буде  можливим  при  виконанні  перевізниками  умов  договору.