Управління містобудування та архітектури

понеділок 14.30 – 17.00
з питань впорядкування документації індивідуальних забудовників
середа 10.00-13.00
замовників, представників підприємств, організацій та установ міста – суб’єктів містобудування з питань, що належать до компетенції управління
ГОЛУБ Олександр Володимирович заступник начальника управління
з питань впорядкування документації індивідуальних забудовників
вівторок 14.30 – 18.00, четвер 9.30 - 13.00
по особистих питаннях суб’єктів містобудування з питань, що належать до компетенції управління
середа 14.30 – 17.00 (в приміщенні управління адміністративних послуг, за адресою вул. Ярослава Мудрого, 38/12, 2-й поверх)
з питань, що належать до компетенції управління
ГОЛУБ Олександр Михайлович начальник відділу планування та забудови міста
вівторок 14.30 - 17.00, п'ятниця 10.00 – 13.00
розгляд заяв та пропозицій по плануванню та забудові міста, з питань підготовки висновків про погодження та наявні обмеження на використання земельних ділянок суб’єктів містобудування.

ОСНОВНІ ФУНКЦІЇ УПРАВЛІННЯ МІСТОБУДУВАННЯ ТА АРХІТЕКТУРИ

Виписка з "Положення про Управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради", затвердженого рішенням 28 сесії Білоцерківської міської ради шостого скликання від 16 серпня 2012 року № 687-28- VI
Основні завдання Управління:
1.1. Забезпечення реалізації державної політики у сфері містобудування та архітектури на території м. Біла Церква.
1.2. Забезпечення додержання законодавства у сфері містобудування та архітектури, затвердженої містобудівної документації, здійснення контролю за їх реалізацією.
1.3. Забезпечення  організації розроблення та затвердження в установленому порядку генерального плану міста, плану зонування території та детальних планів території.
1.4. Координація діяльності суб'єктів містобудування щодо комплексної забудови міста.
1.5. Організація в межах своїх повноважень охорони, реставрації та використання пам'яток архітектури і містобудування, палацово-паркових, паркових та історико-культурних ландшафтів.
1.6. Бере участь у реалізації державної політики у сфері містобудування та архітектури, подає до Білоцерківської міської ради та її виконавчого комітету пропозиції з цих питань.
1.7. Бере участь  у  підготовці  пропозицій  щодо  віднесення  територій  та  об'єктів до природно-заповідного фонду загальнодержавного і місцевого значення, визначення інших територій,  що підлягають особливій  охороні.
1.8. Готує пропозиції до проекту міського бюджету на наступний рік або проекту про внесення змін до бюджету на поточний рік щодо потреби у розробленні містобудівної документації.
1.9. Подає пропозиції до Білоцерківської міської ради та її виконавчого комітету щодо розроблення програм соціально-економічного розвитку міста.
1.10. Подає пропозиції до Білоцерківської міської ради та її виконавчого комітету з питань присвоєння поштових адрес на території міста відповідно до чинного законодавства України.
1.11. Визначає відповідність намірів щодо забудови земельної ділянки вимогам містобудівної документації на місцевому рівні.
1.12. Організовує розроблення містобудівної документації.
1.13. Організовує ведення містобудівного кадастру.
1.14. Організовує проведення містобудівного моніторингу.
1.15. Організовує розробку плану художньо-декоративного та святкового оформлення міста.
1.16. Організовує створення та оновлення топографічних планів, призначених для складання генеральних планів ділянок будівництва об’єктів архітектури, підземних мереж і споруд, прив’язки будівель і споруд до ділянок будівництва, а також вирішення інших інженерних питань; проведення розмічувальних робіт(крім встановлення меж земельних ділянок в натурі), винесення в натуру осей будівель, споруд і ліній інженерних конструкцій, червоних ліній вулиць, доріг; здійснює систематизацію зазначених матеріалів, надає дозвіл на проведення інженерних вишукувань для будівництва.
1.17. Організовує проведення архітектурних та містобудівних конкурсів в м. Біла  Церква у порядку, що затверджується постановою Кабінету Міністрів України.
1.18. Сприяє діяльності місцевих організацій творчих спілок у сфері містобудування та архітектури.
1.19. Сприяє впровадженню у проектах об'єктів архітектури прогресивних архітектурно-планувальних, конструктивних та інженерно-технічних рішень, що забезпечують ресурсозбереження, здійснення структурної перебудови і переорієнтації  виробничої будівельної бази на спорудження житла з використанням ресурсоощадних технологій та конструкцій, місцевих будівельних матеріалів.
1.20. Надає замовнику містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки.
1.21. Надає замовнику будівельний паспорт забудови земельної ділянки.
1.22. Розглядає у випадках, встановлених законодавством, пропозиції суб'єктів містобудування щодо визначення територій, вибору, вилучення (викупу) та надання земель для містобудівних потреб згідно з містобудівною документацією, видає висновки з цих питань, забезпечує контроль за використанням і забудовою зазначених територій, а також можливість провадження на них запланованої містобудівної діяльності.
1.23. Оформляє паспорт прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, розглядає питання щодо розміщення об'єктів зовнішньої реклами, малих архітектурних форм.
1.24. Координує виконання на території міста науково-дослідних і проектно-вишукувальних робіт у сфері містобудування.
1.25. Забезпечує в установленому порядку своєчасний розгляд заяв, звернень і скарг громадян, інших суб'єктів містобудування з питань, що належать до його компетенції, та вживає відповідні заходи.
1.26. Виконує інші функції відповідно до чинного законодавства України.