Управління містобудування та архітектури

Адреса: 09117 м. Біла Церква, Київської області, бульвар Олександрійський, 75 прим.134

Телефони: (04563)

E-mail: bc_architect@ukr.net

Приймальна: 5-10-45

Заступник начальника управління: 5-55-10

Начальник відділу планування та забудови міста: 5-12-64

Начальник служби містобудівного кадастру: 5-87-83

Головний бухгалтер: 5-13-18

Комунальне підприємство "Архітектурно-планувальне бюро": 39-07-40
Телефакс: (04563) 5-10-45

Розпорядок роботи:

Початок роботи – 9.00;
кінець робочого дня – 18.00, в п’ятницю – 16.45;
обідня перерва – з 13.00 до 13.45;

ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН працівниками управління містобудування та архітектури

начальник управління: понеділок 14.30 – 17.00

з питань впорядкування документації індивідуальних забудовників

середа: 10.00-13.00

замовників, представників підприємств, організацій та установ міста – суб’єктів містобудування з питань, що належать до компетенції управління

ГОЛУБ Олександр Михайлович - начальник відділу планування та забудови міста

З усіх питань індивідуальної житлової забудови, громадської, промислової забудови, встановлення тимчасових споруд на території міста Біла Церква.

середа – 14.30-17.00

п’ятниця – 10.00-13.00

ЗАГАЄЦЬКА  Ірина Володимирівна – начальник служби містобудівного кадастру

З питань, що стосується отримання інформації з містобудівного кадастру, присвоєння адрес, надання викопіювань з топогеодезичних вишукувань на території міста Біла Церква.

вівторок – 9.30 -13.00

четвер – 14.30-17.00

ОСНОВНІ ФУНКЦІЇ УПРАВЛІННЯ МІСТОБУДУВАННЯ ТА АРХІТЕКТУРИ

Виписка з "Положення про управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради", затвердженого рішенням Білоцерківської міської ради  від 03.11.2016р.

№ 333-18- VIІ

Завдання та функції Управління

1. Бере участь у реалізації державної політики у сфері містобудування та архітектури, подає до Білоцерківської міської ради та її виконавчого комітету пропозиції з цих питань.

2. Готує пропозиції до проекту міського бюджету на наступний рік або проекту про внесення змін до бюджету на поточний рік щодо потреби у розробленні містобудівної документації.

3. Готує та подає пропозиції до Білоцерківської міської ради та її виконавчого комітету щодо розроблення програм соціально-економічного та культурного розвитку міста.

4. Визначає відповідність намірів забудовників щодо забудови земельних ділянок вимогам містобудівної документації на місцевому рівні.

5. Організовує розроблення містобудівної документації для потреб територіальної громади міста Біла Церква.

6. Організовує ведення містобудівного кадастру,

7. Організовує проведення містобудівного моніторингу.

8. Подає пропозиції до Білоцерківської міської ради та її виконавчого комітету з питань присвоєння адрес на території міста відповідно до чинного законодавства України.

9. Приймає участь в розробці та реалізації плану художньо-декоративного та святкового оформлення міста.

10. Ініціює та організовує проведення архітектурних та містобудівних конкурсів в місті Біла  Церква у порядку, що затверджується Кабінетом Міністрів України.

11. Сприяє діяльності місцевих організацій творчих спілок у сфері містобудування та архітектури.

12. Готує та надає замовнику містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки, згідно чинного законодавства України.

13. Готує та надає замовнику будівельний паспорт забудови земельної ділянки, згідно чинного законодавства України.

14. Розглядає у випадках, встановлених законодавством, пропозиції суб'єктів містобудування щодо визначення територій, вибору, вилучення (викупу) та надання земель для містобудівних потреб згідно з містобудівною документацією, видає висновки з цих питань, забезпечує контроль за використанням і забудовою зазначених територій, а також можливість провадження на них запланованої містобудівної діяльності.

15. Оформляє та реєструє паспорт прив’язки тимчасових споруд для провадження  підприємницької діяльності.

16. Координує виконання на території міста науково-дослідних, проектно-вишукувальних та інших робіт у сфері містобудування.

17. Забезпечує в установленому порядку своєчасний розгляд заяв, звернень і скарг громадян, інших суб'єктів містобудування з питань, що належать до його компетенції.

18. Виконує обов’язки робочого органу Білоцерківської міської ради з розміщення зовнішньої реклами.

19. Виконує інші функції відповідно до чинного законодавства України.