Білоцерківська міська територіальна виборча комісія інформує

Додаток № 1 до постанови №13 від 05.09.2020 р. Білоцерківської міської територіальної виборчої комісії "Про утворення територіальних виборчих округів з виборів депутатів Білоцерківської міської ради, з зазначенням нумерації дільниць, описом меж дільниць, кількості виборців та з дотриманням принципу неперервності меж (зв’язності територій) цих округів та, з урахуванням адміністративно-територіального устрою"

Білоцерківська міська територіальна виборча комісія Білоцерківського району Київської області повідомляє про зміну спеціального рахунку для внесення грошової застави: