ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ТОРГОВО-ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ ТА ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ Білоцерківської міської ради

Адреса: 09117, м.Біла Церква, вул.Леся Курбаса, 3 (3 поверх)

Телефон/факс:
5-33-13 - начальник відділу
5-89-34 - завідувач сектору з питань захисту прав споживачів
5-19-87 - головний спеціаліст відділу
5-19-43 - головний спеціаліст відділу

Графік роботи: з 9.00 до 18.00, обідня перерва з 13.00 до 13.45

Дні прийому: середа з 10.00 до 13.00, вихідний: субота, неділя

Начальник відділу - Беркут Марія Василівна

Головний спеціаліст відділу - Родіонов Олександр Володимирович

Головний спеціаліст відділу -

Завідуючий сектором з питань захисту прав споживачівНастенко Микола Васильович

Відділ з питань торгівлі побуту та громадського харчування – це орган міської ради, який працює згідно Положення, затвердженого рішенням п’ятої сесії Білоцерківської міської ради v скликання за №127 від 26 жовтня 2006 року.

В своїй діяльності відділ підпорядковується міському голові та виконавчому комітету, є підзвітним і підконтрольним раді.

Основним завданням відділу є здійснення заходів по поліпшенню торговельного та побутового обслуговування населення, розширення додаткових послуг, подальше вдосконалення форм і методів торговельного та побутового обслуговування, підвищення культури обслуговування.

Суб`єкт підприємницької діяльності, що звертається до відділу, повинен подати письмову заяву та копії документів до неї. Перелік відповідних документів вказано у зразках заяв.

Рішенням 27 сесії міської ради п’ятого скликання за № 598 від 20 грудня 2007 року Про нову редакцію пункту ІІ.6 «Збір за видачу дозволу на розміщення об’єктів торгівлі» розділу ІІ Положення про механізм справляння та порядок сплати місцевих податків і зборів затвердженого рішенням сьомої сесії міської ради 24 скликання від 20.08.2003 р. № 83 «Про впровадження місцевих податків і зборів та затвердження Положення про механізм справляння та порядок сплати місцевих податків і зборів» встановлені ставки збору за видачу довідки про сплату збору за розміщення об’єкта торгівлі (сфери послуг).