ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ТОРГОВО-ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ ТА ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ Білоцерківської міської ради

Адреса: 09117, м.Біла Церква, вул.Леся Курбаса, 3 (3 поверх)

Графік роботи: з 09.00 до 18.00, обідня перерва з 13.00 до 13.45,

п'ятниця з 09.00 до 16.45.

Дні прийому: Понеділок - пятниця

з 10.00 до 16.00

Вихідні дні: субота, неділя

Телефон/факс: 04563

Начальник відділу - Беркут Марія Василівна - 5-33-13

Завідувач сектору  з питань захисту прав споживачів – Настенко Микова Василійович - 5-89-34

Головний спеціаліст відділу – Дранік Вікторія Володиміровна  - 5-19-87

Головний спеціаліст відділу Родіонов Олександр Володимирович - 5-19-43

Відділ з питань торгово - побутового обслуговування населення і громадського харчування /далі - відділ/, є самостійним структурним підрозділом Білоцерківської міської ради, підзвітним і підконтрольним раді, яка його утворила, підпорядкований її виконавчому комітету, міському голові та заступнику міського голови згідно з розподілом обов’язків.

У своїй діяльності відділ керується Конституцією України, законами України, нормативно-правовим актами Верховної ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України, іншим чинним законодавством України, а також рішеннями Білоцерківської міської ради, виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови та цим Положенням.

Відділ має власний штамп зі своїм найменуванням. Керівництво відділом здійснює його начальник , який призначається і звільняється з посади міським головою.

Положення про відділ з питань торгово - побутового обслуговування населення і громадського харчування затверджено рішенням Білоцерківської міської ради від 25 травня 2011 року №183-09-VI.

Відділ взаємодіє з відділами та управліннями міської ради, організаціями та підприємствами, що займаються вирішенням питань торговельного та побутового обслуговування населення.

Основним завданням відділу є -  реалізація державної політики, спрямованої на розвиток роздрібної, оптово-роздрібної торгівлі, а також торговельно-виробничої сфери (підприємства ресторанного господарства) і побутового обслуговування населення на основі використання ринкових механізмів господарювання, здійснення технічної політики у сфері торговельної діяльності і побутового обслуговування населення.

Сприяння формуванню та товарному насиченню споживчого ринку, виробництву товарів, розширенню їх асортименту та поліпшенню якості з урахуванням попиту населення, а також задоволенню його потреб у побутових послугах.

Запровадження затверджених в установленому порядку правил торгівлі і побутового обслуговування населення в місті Біла Церква, забезпечення контролю за дотриманням цих правил.

Здійснення в межах своєї компетенції, встановленої законодавством, контролю за організацією та якістю обслуговування населення підприємствами сфери торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування (далі підприємства) а також  здійснює  контроль за дотриманням законодавства щодо захисту прав споживачів.

Готує проекти рішень на розгляд виконавчого комітету про встановлення зручного для населення режиму роботи підприємств комунального господарства, торгівлі та громадського харчування, побутового обслуговування, що належать до комунальної власності відповідних територіальних громад а також за погодженням з власниками зручного для населення режиму роботи розташованих на відповідній території підприємств, установ та організацій сфери обслуговування незалежно від форм власності.

Контролює дотримання режиму роботи підприємств торгівлі, громадського харчування, ресторанного господарства та побуту всіх форм власності.

Працівники відділу уповноважені складати протоколи про адміністративні правопрушення  відповідно до ст. 255 КУпАП , ст.ст. 152, 155, 155-2, 156, 156-1, 156-2, 159, 160, 175-1.