Відділ культури і туризму Білоцерківської міської ради

м. Біла Церква, вул. Героїв Небесної Сотні, 36,

тел. 5-40-65, 5-87-22, факс 5-40-65.

Години роботи: Пн-Чт 9.00-18.00 Пт. 9.00-16.45 Сб-Нд. Вихідний

Ковальська Юлія Іванівна – начальник відділу

Стрихар Лідія Анатоліївна – заступник начальника відділу

Марченко Олена Григорівна – спеціаліст ІІ категорії

Жарко Олександр Анатолійович - головний спеціаліст з народної творчості.

Основні функції та завдання відділу культури і туризму

1. Реалізація державної політики в галузі культури, управління закладами культури, що належить до комунальної власності міста та координація діяльності таких же закладів, що не належать до комунальної власності міста.

2. Створення умов для реалізації права громадян України на участь в культурно-творчому процесі регіону через розробку проектів цільових програм та прогнозів розвитку мережі державних закладів культури, комплексного вирішення проблем галузі в місті.

3. Сприяння відродження і розвитку культури українського народу, національних меншин, що проживають в місті.

4. Організація матеріально-фінансового забезпечення закладів та організацій культури, що належать до комунальної власності, планування витрат на культурно-освітню роботу в місті, організація обліку і звітності у закладах, сприяння соціальному захисту працівникам культури.

5. Організація і проведення фестивалів, конкурсів, оглядів самодіяльної народної творчості, виставки творів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

6. Організовує облік і популяризацію пам’яток культурної спадщини, сприяння виконанню Закону України «Про охорону культурної спадщини», Закону України «Про туризм».

7. організація сприяння та контроль за наданням установами та закладами культури мистецьких, освітніх (в мистецтві), виховних, інформаційних, краєзнавчих послуг, послуг дозвілля.