Відділ культури і туризму Білоцерківської міської ради

м. Біла Церква, вул. Героїв Небесної Сотні, 36,

тел. 5-40-65, 5-87-22, факс 5-40-65.

Години роботи: Пн-Чт 9.00-18.00 Пт. 9.00-16.45 Сб-Нд. Вихідний

e-mail: [email protected]

Основні функції та завдання відділу культури і туризму:

- Реалізація державної політики в галузі культури, управління закладами культури, що належить до комунальної власності міста та координація діяльності таких же закладів, що не належать до комунальної власності міста.

- Створення умов для реалізації права громадян України на участь в культурно-творчому процесі регіону через розробку проектів цільових програм та прогнозів розвитку мережі державних закладів культури, комплексного вирішення проблем галузі в місті.

- Сприяння відродження і розвитку культури українського народу, національних меншин, що проживають в місті.

- Організація матеріально-фінансового забезпечення закладів та організацій культури, що належать до комунальної власності, планування витрат на культурно-освітню роботу в місті, організація обліку і звітності у закладах, сприяння соціальному захисту працівникам культури.

- Організація і проведення фестивалів, конкурсів, оглядів самодіяльної народної творчості, виставки творів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

- Організовує облік і популяризацію пам’яток культурної спадщини, сприяння виконанню Закону України «Про охорону культурної спадщини», Закону України «Про туризм».

- Організація сприяння та контроль за наданням установами та закладами культури мистецьких, освітніх (в мистецтві), виховних, інформаційних, краєзнавчих послуг, послуг дозвілля.

Штатний розпис

ПІБ