протокол № 26 від 09 жовтня 2018 року

П Е Р Е Л I К
piшень, включених в протокол № 26
засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради
від 09
жовтня 2018 року

П Е Р Е Л I К piшень, включених в протокол № 26 (Посилання на сторінку з Переліком piшень, включених в протокол № 26)

1.

Про звіт департаменту житлово-комунального господарства  Білоцерківської міської ради по  роботі зі зверненнями громадян

2.

Про початок опалювального періоду 2018-2019 років в м. Біла Церква

3.

Про внесення змін в додатки до рішення виконавчого комітету Білоцерківської

4.

Про затвердження  в новій редакції складу  комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості в м. Біла Церква

5.

6.

Про деякі питання  щодо квартирного обліку

7.

Про створення комісії  по прийняттю в комунальну  власність територіальної громади міста  Біла Церква квартир від Міністерства оборони України

8.

Про проведення у місті Біла Церква приписки громадян України  2002 року народження до призовної дільниці

9.

10.

Про схвалення пропозицій головних розпорядників  коштів щодо фінансування проектів  переможців, які  будуть реалізовані у 2018 році відповідно  до Програми реалізації громадського бюджету  (бюджету участі) у м. Біла Церква на 2017-2020 роки

11.

Про повідомну реєстрацію колективних договорів

12.

13.

Про  подання  клопотання щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»

14.

Про встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, громадського харчування,

побутового обслуговування населення

15.

Про внесення змін і доповнень до рішення виконавчого комітету міської ради від 11 вересня 2018 року № 468 «Про уповноваження посадових осіб на складання протоколів про адміністративні правопорушення»

16.

17.

Про продовження терміну дії  дозволу на  розміщення  об’єкта зовнішньої реклами фізичній особі-підприємцю Зайцеву Артему Євгенійовичу  (пл. Перемоги, 2, в районі ринку)

18.

Про надання дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами фізичній особі-підприємцю Базяку Юрію Михайловичу (бул. Олександрійський, 14А)

19.

Про надання дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами фізичній особі-підприємцю Поліщук Тетяні Петрівні (просп. Князя Володимира, навпроти музичної школи № 4)

20.

Про надання дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами товариству з обмеженою  відповідальністю «ВІ.АЙ.ПІ МЕДІА ГРУП» (вул. Ярослава Мудрого, 16/2)

21.

Про надання дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами  товариству з обмеженою  відповідальністю «ВІ.АЙ.ПІ МЕДІА ГРУП» (вул. Ярослава Мудрого, 13, ОСББ Центр 1/11)

22.

Про надання дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами приватному підприємству фірмі «ГРЕНАДА» (вул. Київська, на в’їзді в місто)

23.

Про внесення змін та доповнень до Переліку об’єктів і заходів, що фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій м. Біла Церква, затвердженого рішенням виконавчого комітету Білоцерківської  міської ради від 12 липня 2018 року №323

24.

Про вирішення судового спору щодо позбавлення  батьківських прав  Карпія Антона Анатолійовича  стосовно його малолітньої дочки Карпій Владислави Антонівни

25.

26.

Про надання малолітній Семенець Аріні Олександрівні статусу дитини-сироти, встановлення опіки над нею та майном, яке їй належить

27.

Про вирішення судового спору щодо позбавлення батьківських прав  Лучко Лесі Олександрівни та  Поліванова Олексія Сергійовича стосовно їх неповнолітнього сина Поліванова Сергія Олексійовича

28.

Про вирішення судового спору щодо можливості втрати  малолітньою дитиною  права користування житловим приміщенням

29.

Про деякі питання щодо захисту майнових  та  житлових прав дітей