Відділ енергоефективності Білоцерківської міської ради

Адреса: вул. 09117, м. Біла Церква, Торгова площа, 5

E-mail: bts_energo@ukr.net

Графік роботи: з 9.00 до 18.00.

Обідня перерва з 13.00 до 13.45

Посада

ПІБ

в. п. начальника відділу

Морський Василь Петрович

Головний спеціаліст відділу

Основним завданням відділу є реалізація державної політики у сфері енергоефективності та енергозбереження.

Функціями відділу є:

·      Запровадження та забезпечення функціонування і розвитку системи енергетичного менеджменту в м. Біла Церква для здійснення моніторингу ефективності використання енергетичних та інших ресурсів.

·      Збір, аналіз та узагальнення інформації щодо ефективності використання енергоресурсів комунальними підприємствами та бюджетними організаціями міста.

·      Надання рекомендацій щодо впровадження енергозберігаючих заходів для скорочення споживання паливно-енергетичних ресурсів на об’єктах бюджетної сфери.

·      Розробка пропозицій та проектів рішень щодо затвердження міських програм з питань підвищення енергоефективності та енергозбереження, участь у розробці проектів інших програм розвитку міста для врахування пріоритетних напрямків розвитку енергоефективності та енергозбереження, а також в межах покладених завдань та функцій, контроль за їх реалізацією.

·      Постійний моніторинг доступних джерел залучення грантів, пільгових кредитів, державного фінансування та інших форм фінансової і технічної підтримки для реалізації проектів з підвищення енергоефективності та енергозбереження.

·      Підготовка у співпраці з громадськими організаціями, органами виконавчої влади, іншими установами та організаціями, за погодженням з міським головою, заявок на отримання грантів міжнародної технічної допомоги та інших форм фінансової та технічної підтримки для реалізації проектів в сфері сталого енергетичного розвитку міста.

·      Забезпечення участі міста в розподілі коштів державних цільових фондів та програм шляхом підготовки відповідних проектних пропозицій, запитів, концепцій, тощо.

·      Розвиток співробітництва з міжнародними фінансовими організаціями, відповідними структурними підрозділами інших міст в Україні та за кордоном, долучення до міжнародних проектів та ініціатив в частині підвищення енергоефективності в містах, енергозбереження та зниження викидів парникових газів.