Межі округів

№ ТВОНазва територіального виборчого округуОрієнтовна кількість виборцівОпис меж
1Територіальний виборчий округ №1 з виборів депутатів Білоцерківської міської ради3792м.Біла Церква – Гайок: 1–4, 77/43, 139–177, 181–185, 214–215, 228–270, 2316А В/Ч–3358А В/Ч; Гайок: 5–6, 89–130, 180, 0211А В/Ч, 219–227, 399–403, 4533А В/Ч; Селек. ст-я від.Ленінський, Селекційна станція ’Олександрія’
    
2Територіальний виборчий округ №2 з виборів депутатів Білоцерківської міської ради4629м.Біла Церква – вул.Матросова, вул.Січневого прориву: 29, 31, 35, 43–43Б, 45–45А, 47, 49–49А, 51, 53, 55, 57, 59, 61; вул.Турчанінова: 12–29; Без реєстрації; вул.Сквирське шосе: 221–223, 228–266; вул.Турчанінова: 1–3, 9;
   Ореховський Олександр Петрович
3Територіальний виборчий округ №3 з виборів депутатів Білоцерківської міської ради3170м.Біла Церква – вул.Січневого прориву: 27, 33–33/35; вул.Гвардійська, вул.Крижанівського: 8–17/17; вул.Січневого прориву: 6/1–26, 28, 30, 32, 34, 37–42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62–70; вул.Суворова, вул.Турчанінова: 4–8, 11; вул.Чехословацька; вул.Крижанівського: 2А–5; вул.Сквирське шосе: 224, 226;
   Кошель Вадим Олегович
4Територіальний виборчий округ №4 з виборів депутатів Білоцерківської міської ради3673м.Біла Церква – вул.Полковника Коновальця; вул.Гайова, вул.Січневого прориву: 2–5; вул.Сквирське шосе: 39, 41, 47–51, 214А–220, 224А; пров.Будівельників
   Музальов Олег Олександрович       Король Андрій Петрович
5Територіальний виборчий округ №5 з виборів депутатів Білоцерківської міської ради3747м.Біла Церква – бульв.50-річчя Перемоги: 98, 102, 104; вул.Дачна: 66–72; вул.Декабристів: 75, 81; вул.Клінічна; вул.Миру, вул.Щорса;
   Кошель Вадим Олегович          Дашкевич Микола Володимирович
6Територіальний виборчий округ №6 з виборів депутатів Білоцерківської міської ради3855м.Біла Церква – бульв.50-річчя Перемоги: 54Г, 84, 86, 88, 92, 159–217; вул.Колодязна, вул.Червонофлотська: 126–143; пров.Червоноармійський другий; бульв.50-річчя Перемоги: 74, 76, 78, 80–82; вул.Дачна: 5–44; вул.Декабристів: 1–74, 76–80Б, 82–86; вул.Сломчинського; вул.Семашко: 7 (Білоцерківський пологовий будинок), 9 (Білоцерківська міська лікарня №2)
   Бабенко Олександр Миколайович
7Територіальний виборчий округ №7 з виборів депутатів Білоцерківської міської ради3149м.Біла Церква – вул.Славіна: 10, 20, 23–34, 44, 50, 52, 70–76; вул.Червонофлотська: 118–121; вул.Чкалова: 5–9, 12–31; бульв.50-річчя Перемоги: 153–157; вул.Славіна: 2/147; вул.Чкалова: 10;
   Дашкевич Микола Володимирович
8Територіальний виборчий округ №8 з виборів депутатів Білоцерківської міської ради3212м.Біла Церква – бульв.50-річчя Перемоги: 1В/М, 2167А В/Ч; бульв.50-річчя Перемоги: 58–60, 62, 64, 66, 113–129, 137, 143–145; бульв.50-річчя Перемоги: 107–109; вул.Річкова: 4; вул.Червонофлотська: 41;
   Лєонов Андрій Савінович
9Територіальний виборчий округ №9 з виборів депутатів Білоцерківської міської ради4474м.Біла Церква – бульв.50-річчя Перемоги: 131–135, 141; вул.Зелена: 28–42; вул.Славіна: 3–5; вул.Червонофлотська: 70–105; бульв.50-річчя Перемоги: 111; вул.Зелена: 3–26; вул.Лазаретна, вул.Набережна, вул.Славіна: 13–19/2, 21, 39, 39А, 41 (Білоцерківське психонаркологічне територіальне медичне об’єднання), 43, 45–49, 51, 53–69, 88–106; вул.Червонофлотська: 30–37, 38, 40, 41А–69; пров.Гірський, пров.Зелений, пров.Лазаретний другий, пров.Лазаретний перший, пров.Річковий перший, пров.Яровий, тупик Глухий
   Шевченко Олена Олексіївна    Панасов Володимир Олексійович
10Територіальний виборчий округ №10 з виборів депутатів Білоцерківської міської ради4714м.Біла Церква – бульв.50-річчя Перемоги: 46–50, 52, 101, 103, 105; вул.Вокзальна: 3–19; вул.Купріна, вул.Товарна, вул.Фастівська: 2; пров.Вокзальний, пров.Курсовий: 3–10, 15/10–35; пров.Курсовий другий; бульв.50-річчя Перемоги: 24, 26, 28–30, 34, 36, 38, 83, 85, 87, 89–91, 93–97, 99; вул.Пушкінська: 55–86/71; вул.Фастівська: 1, 2Б–62Б; вул.Червонофлотська: 37А, 39;
                                         Шевченко Олена Олексіївна
11Територіальний виборчий округ №11 з виборів депутатів Білоцерківської міської ради3803м.Біла Церква – бульв.50-річчя Перемоги: 61–61А, 63, 65, 67–69, 79; вул.Запорізька, вул.Озерна, вул.Партизанська, вул.Річкова: 3, 5А–40; вул.Червонофлотська: 5–29; пров.Партизанський другий, пров.Партизанський перший, пров.Річковий другий; бульв.50-річчя Перемоги: 75, 77; бульв.50-річчя Перемоги: 12А–14, 16–19, 21–22/22, 25/2, 27Б, 31–33, 35, 37, 39; вул.Академіків Гродзинських, вул.Водопійна: 35–118А; вул.Гетьманська, вул.Гординського: 55, 67–88; вул.Тургєнєва, вул.Чернишевського, пров.Водопійний, пров.Водопійний другий, пров.Водопійний перший, пров.Водопійний третій;
     Гламазда Володимир Михайлович 
12Територіальний виборчий округ №12 з виборів депутатів Білоцерківської міської ради2730м.Біла Церква – бульв.50-річчя Перемоги: 44/2; вул.Вокзальна: 22; вул.Кірова: 37, 39, 41, 43–62; вул.Маршала Чуйкова: 70; вул.Олеся Гончара: 2–6, 7–20; вул.Першотравнева: 41, 43, 45, 47, 51, 53А, 55–69, 70–82; вул.Привокзальна: 16, 26, 36, 55–91; пров.Курсовий: 12А; вул.Маршала Чуйкова: 34–34/13, 48–58, 60–66, 75–83; вул.Першотравнева: 69А;
    Джегур Геннадій Васильович      
13Територіальний виборчий округ №13 з виборів депутатів Білоцерківської міської ради4484м.Біла Церква – вул.Водопійна: 1А/44–9, 11–27А; вул.Курсова: 59–78А/78Б; вул.Лермонтова, вул.Маршала Чуйкова: 59, 69; вул.Олеся Гончара: 6А; вул.Першотравнева: 37–37/7, 39–39/12, 49, 52, 54/10; вул.Привокзальна: 51/1–53/2; бульв.50-річчя Перемоги: 14А/22, 20, 51, 53, 55А; вул.Богдана Хмельницького: 26–40; вул.Логінова: 4–31; вул.Нова, вул.Підвальна, вул.Пушкінська: 2/13–50; вул.Юр’ївська
   Гейло Ігор Вікторович              Наконечний Сергій Павлович
14Територіальний виборчий округ №14 з виборів депутатів Білоцерківської міської ради4281м.Біла Церква – вул.Курсова: 18–40; вул.Водопійна: 9А; вул.Кірова: 1/45–36, 38, 40, 42; вул.Курсова: 3А–17А; вул.Логінова: 37–37А; вул.Маршала Чуйкова: 3–33, 37–45; вул.Першотравнева: 5–36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50; вул.Привокзальна: 4–15, 17–25, 27–35, 37–49; вул.Ярослава Мудрого: 53/1, 55/2, 57, 59, 68–70; бульв.1-го Травня: 4;
   Поліщук Дмитро Андрійович
15Територіальний виборчий округ №15 з виборів депутатів Білоцерківської міської ради3759м.Біла Церква – бульв.1-го Травня: 6–40; вул.Пролетарська, пров.Жовтневий; вул.Григорія Ковбасюка, вул.Революції, вул.Ярослава Мудрого: 35–39/15, 41–48, 49 (Білоцерківська міська лікарня №1), 50, 56 (Комунальний заклад Київської обласної ради "Білоцерківський обласний онкологічний диспансер"), 60–64/2;
   Смуток Борис Михайлович
16Територіальний виборчий округ №16 з виборів депутатів Білоцерківської міської ради3442м.Біла Церква – бульв.1-го Травня: 44–46; вул.Броварна друга, вул.Гоголя: 11–38; вул.Інтендантська, вул.Куценка, вул.Павліченко: 3–12; вул.Петра Запорожця: 10–47, 49, 53, 55–55/64; вул.8-го Березня, пров.Гоголя, пров.Пролетарський; вул.Кар’єрна, вул.Кошеля, вул.Крутогірна, вул.Леваневського: 3–17, 21–21/41, 23, 25; вул.Осипенка, вул.Павліченко: 21, 23/1, 43/2; вул.Петра Запорожця: 48, 50–52, 54, 57–66, 68, 70, 72/73, 78, 80, 82, 84, 86, 88–88А, 90А; вул.Ротецька, вул.Челюскінців, пров.Кар’єрний, пров.Челюскінців
   Тищенко Андрій Сергійович     
17Територіальний виборчий округ №17 з виборів депутатів Білоцерківської міської ради4264м.Біла Церква – вул.Павліченко: 12А–20Б, 22, 26–34, 38, 40; вул.Павліченко: 37, 39, 43, 44; вул.Шолом-Алейхема: 33, 35, 62–2260А; пров.Рокитнянський другий: 9А (Комунальний заклад Київської обласної ради "Білоцерківський протитуберкульозний диспансер"), 10–25
                                                               Наконечний Сергій Павлович
18Територіальний виборчий округ №18 з виборів депутатів Білоцерківської міської ради2592м.Біла Церква – вул.Баумана, вул.Ковальська, вул.Шолом-Алейхема: 21; вул.Ярмаркова, вул.Ярослава Мудрого: 18/1–34, 40; вул.9-го Січня, пров.Ковальський; вул.Банкова, вул.Богдана Хмельницького: 1/7–23; вул.Варинського, вул.Васильківська, вул.Верхня, вул.Гоголя: 2–9; вул.Гординського: 1–54, 60–64; вул.М’ясна, вул.Северина Наливайка, вул.Спартаківська, вул.Театральна, вул.Шамраївська, вул.Ярослава Мудрого: 16/2; пл.Торгова, тупик Піонерський
   Гончаренко Юрій Анатолійович
19Територіальний виборчий округ №19 з виборів депутатів Білоцерківської міської ради3591м.Біла Церква – вул.Голубина, вул.Надрічна, вул.Нечуй-Левицького, вул.Піонерська, вул.Смоляно-Рокитнянська, вул.Шевченка: 4–90, 92, 94, 96; вул.Шолом-Алейхема: 2–20, 21А–32, 34, 36–60; пров.Піонерський, пров.Шевченківський другий, пров.Шевченківський перший; вул.Івана Франка: 24–79; вул.Короленка, вул.Мічуріна, вул.Павліченко: 45–101; вул.Садова, вул.Шевченка: 118; пров.Івана Франка, пров.Мічуріна, пров.Павліченко, пров.Штабний
                                    Гончаренко Юрій Анатолійович
20Територіальний виборчий округ №20 з виборів депутатів Білоцерківської міської ради2780м.Біла Церква – вул.Шевченка: 91, 93, 95, 108А–112А, 120–200; просп.Князя Володимира; вул.Шевченка: 97–99;
   Шевченко Олена Олексіївна  
21Територіальний виборчий округ №21 з виборів депутатів Білоцерківської міської ради4720м.Біла Церква – вул.Гризодубової, вул.Громової, вул.Приміська, вул.Прорізна, вул.Раскової: 4–61; вул.Робітнича, вул.Робітнича друга, вул.Роз’їздна, вул.Томилівська: 1–46; пров.Гризодубової другий, пров.Гризодубової перший, пров.Леваневського другий, пров.Леваневського перший, пров.Проточний, пров.Раскової другий, пров.Раскової перший, пров.Томилівський; вул.Леваневського: 30–32; вул.Радгоспна, вул.Східна: 26–28, 32; пров.Леваневського;
                                   Ковальова Вікторія Леонідівна
22Територіальний виборчий округ №22 з виборів депутатів Білоцерківської міської ради3775м.Біла Церква – вул.Раскової: 61А–67; вул.Томилівська: 48–71; вул.Леваневського: 157; вул.Митрофанова: 2–3; вул.Радгоспна друга, вул.Радгоспна перша, вул.Східна: 2–10;
    Ковальова Вікторія Леонідівна
23Територіальний виборчий округ №23 з виборів депутатів Білоцерківської міської ради3609м.Біла Церква – вул.Леваневського: 50/5–52/4, 56А, 58, 62, 64, 66–68, 70; вул.Заводська, вул.Леваневського: 75; вул.Митрофанова: 9–12/18; вул.Молодіжна: 20–34;
   Мазуревич Дмитро Володимирович
24Територіальний виборчий округ №24 з виборів депутатів Білоцерківської міської ради3215м.Біла Церква – вул.Леваневського: 59, 73; вул.Леваневського: 61, 63, 69, 71; вул.Митрофанова: 13/16; вул.Молодіжна: 6–14;
   Іщенко Павло Дмитрович
25Територіальний виборчий округ №25 з виборів депутатів Білоцерківської міської ради2840м.Біла Церква – вул.Леваневського: 38–40, 42, 48; вул.Митрофанова: 1; вул.Східна: 14–18, 30; вул.Леваневського: 44, 46;
   Даліба Олександр Анатолійович
26Територіальний виборчий округ №26 з виборів депутатів Білоцерківської міської ради2721м.Біла Церква – вул.Леваневського: 47/1, 55, 57, 65; бульв.Комсомольський: 3–3А; вул.Нагірна: 8–21А, 23;
   Балас Юрій Миколайович           Підпалий Сергій Миколайович
27Територіальний виборчий округ №27 з виборів депутатів Білоцерківської міської ради2913м.Біла Церква – вул.Комсомольська: 29–39; вул.Леваневського: 22, 24, 26–28А, 36; вул.Леваневського: 41, 45, 50А;
   Ковальова Вікторія Леонідівна    Підопригора Віталій Володимирович
28Територіальний виборчий округ №28 з виборів депутатів Білоцерківської міської ради4731м.Біла Церква – бульв.Комсомольський: 17–17А; вул.Леваневського: 18–20, 29; вул.Нагірна: 22; вул.Некрасова: 30; пров.Комсомольський; бульв.Комсомольський: 13–15; вул.Некрасова: 46–46А, 99;
   Петрик Юрій Федорович
29Територіальний виборчий округ №29 з виборів депутатів Білоцерківської міської ради4811м.Біла Церква – вул.Грибоєдова: 24–28, 40–66А; вул.Комсомольська: 45–54; вул.Некрасова: 15; бульв.Комсомольський: 12; вул.Комсомольська: 81, 87; вул.Некрасова: 12А, 115; пров.Некрасова
   Колосенко Микола Павлович
30Територіальний виборчий округ №30 з виборів депутатів Білоцерківської міської ради2475м.Біла Церква – вул.Грибоєдова: 36; вул.Грибоєдова: 10; вул.Зінченка, вул.Некрасова: 80–82; вул.Рибна: 8; вул.Чехова: 19–23, 25, 27, 29–35, 37, 41, 47–51;
   Мартинюк Сергій Іванович
31Територіальний виборчий округ №31 з виборів депутатів Білоцерківської міської ради3240м.Біла Церква – вул.Комсомольська: 61/20–71, 83–85, 98–111; вул.Некрасова: 86–95; вул.Некрасова: 83–84; вул.Чехова: 24, 26, 28, 36, 38, 42–46;
                                    Корнійчук Віталій Леонідович
32Територіальний виборчий округ №32 з виборів депутатів Білоцерківської міської ради3557м.Біла Церква – вул.Кириленка, вул.Мельника, вул.Петра Запорожця: 154, 156–359Б; вул.Храпачанська; вул.Петра Запорожця: 125, 127, 129, 133, 135, 136–139, 140–141, 142–152, 155–155А;
   Коробчук Володимир Васильович
33Територіальний виборчий округ №33 з виборів депутатів Білоцерківської міської ради3848м.Біла Церква – вул.Глиняна: 47Б, 58–58А, 60, 62, 64, 66, 68, 70–111; вул.Петра Запорожця: 67, 69, 71, 73–77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91–124, 126, 128–128Б, 129А–132, 133А–134, 135А–135Б, 139А, 141А; вул.Північна, вул.Рибна: 5–7, 9–32; вул.Фадєєва, пров.Фадєєва; вул.Глиняна: 1–47, 48–57, 59, 61, 63, 65–65А, 67–67А, 69–69В; вул.Київська, пров.Радищева, шосе Київське;
                                                          Наконечний Сергій Павлович
34Територіальний виборчий округ №34 з виборів депутатів Білоцерківської міської ради4446м.Біла Церква – вул.Ватутіна, вул.Залізнична: 2–70, 74, 76, 78; вул.Калініна: 3–15, 17–71А, 73–73Б, 75, 77, 79–79А, 81, 83, 85, 87–89, 91, 93; вул.Лесі Українки: 1–29А; вул.Лесі Українки друга, вул.Олени Теліги: 2–60, 62–62А, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80–82, 86, 88, 90, 94; вул.Островського: 2–48, 50, 52, 54, 56, 60, 62–62А; вул.Панфілова, вул.Польова: 1–38, 40, 42, 44–44А, 46, 48, 50, 52; вул.Сквирське шосе: 2, 6/1, 10, 14, 16, 18, 30–38, 40, 42–44, 52–60; вул.Чайковського: 1–16, 19, 21, 23, 25; вул.Чайковського друга, вул.40-річчя Жовтня: 1–11, 13–13А; вул.40-річчя Жовтня друга, пров.Горького, пров.Селищний; вул.Інтернаціональна друга, вул.Карбишева: 1–6, 9, 9А, 12 (Територіальне медичне об’єднання), 16–21, 23–29, 31–53; вул.Коцюбинського друга; вул.Залізнична: 71–73, 75, 77, 79–172; вул.Механізаторська, вул.Сквирське шосе: 3, 9, 11–13, 15, 17, 19–25, 62–176; вул.Толстого, пров.Залізничний, пров.Механізаторський
   Корнійчук Віталій Леонідович       Денисенко Ігор Олександрович
35Територіальний виборчий округ №35 з виборів депутатів Білоцерківської міської ради3905м.Біла Церква – вул.Вишнева, вул.Інтернаціональна, вул.Карбишева: 8, 22, 30А–30Ж, 53А–65; вул.Коцюбинського, вул.Свердлова, вул.Селекційна, вул.40-річчя Жовтня: 12, 14–114; пров.Карбишева, пров.Толстого; вул.Калініна: 72–72А, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 92, 95–137; вул.Лесі Українки: 30–78/12; вул.Олени Теліги: 61А, 63–63А, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 83–85, 87, 89, 91–93, 95–136; вул.Островського: 49–49А, 51, 53, 55, 57–59, 61, 63–120; вул.Польова: 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53–164/6; вул.Чайковського: 18, 20, 22, 24, 26–110/18;
   Олійник Таїсія Іванівна
36Територіальний виборчий округ №36 з виборів депутатів Білоцерківської міської ради4879м.Біла Церква – вул.Докучаєва: 30/59–65/266; вул.Зоряна, вул.Кобзаря, вул.Лісова, вул.Макаренка, вул.Новосельська, вул.Олега Кошового, вул.Пархоменка, вул.Піщана: 41–41А, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65–65А, 69–71, 73–73А, 75, 77, 79, 81, 83/30, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101–105, 107–109А, 111–119, 121–125, 127А–127/75, 264–314; вул.Піщана друга: 61, 63, 65, 73А–73Б, 79, 81А–81/29, 83/30, 85, 93, 98А–146А; вул.Радонова, вул.Радужна, вул.Травнева, вул.Учгоспна, пров.Докучаєва, пров.Новосельський, пров.Піщаний: 67; пров.Учгоспівський, Учгосп 1, Учгосп 2; вул.Боженка, вул.Весняна, вул.Гастелло, вул.Глибочицька, вул.Докучаєва: 2–25; вул.Залузька, вул.Зарічанська, вул.Нестерова, вул.Південна, вул.Піщана: 1, 13–13Ж, 15–15А, 17–17А, 19–19А, 21, 23, 25–25Г, 27–27А, 35, 37–37А, 39А–39Г, 192–256/23; вул.Піщана друга: 1–60, 62, 64, 66–72, 74–78, 80, 82, 84, 86–90, 94–96/31; вул.Сонячна, вул.Фурманова, вул.Чапаєва: 82/1–301; пров.Залузький, пров.Піщаний: 1–65А; пров.Чапаєвський п’ятий, пров.Чапаєвський шостий, тупик Чапаєвський
                                      Русс Олександр Миколайович
37Територіальний виборчий округ №37 з виборів депутатів Білоцерківської міської ради2949м.Біла Церква – вул.Академіка Кримського: 2; вул.Героїв Чорнобиля: 7, 9–11А; вул.Академіка Кримського: 4–10; вул.Академіка Линника, пров.Академічний: 3; пров.Інститутський: 3–4; пров.Студентський: 6–7;
   Гончар Анатолій Анатолійович
38Територіальний виборчий округ №38 з виборів депутатів Білоцерківської міської ради3648м.Біла Церква – вул.Академіка Вула, вул.Героїв Чорнобиля: 5/2–5/8, 8/8; вул.Піщана: 120, 126, 128–190Б; пров.Академічний: 1; пров.Інститутський: 1–2; пров.Студентський: 1–2; вул.Героїв Чорнобиля: 3–5; вул.Піщана: 6–12, 14, 16–16А, 18, 20, 22А, 24, 26, 28–34, 36, 38, 40, 42–42/80, 44, 46, 48–48А, 50, 52, 54–54А, 56, 58, 60, 62А–64А, 66–68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 106, 110–110Б; вул.Ставищанська: 103–128;
   Русс Олександр Миколайович
39Територіальний виборчий округ №39 з виборів депутатів Білоцерківської міської ради4097м.Біла Церква – вул.Дружби, вул.Котляревського, вул.Осводівська, вул.Примакова, вул.Професора Андрія Голуба, вул.Ставищанська: 5–102; вул.Українська, вул.Чапаєва: 3–81; пров.Будьонного другий, пров.Колгоспний, пров.Осводівський, пров.Чапаєвський другий, пров.Чапаєвський перший, пров.Чапаєвський третій, пров.Чапаєвський четвертий; бульв.50-річчя Перемоги: 6/27; вул.Гагаріна, вул.Замкова, вул.Івана Франка: 1–23; вул.Леся Курбаса, вул.Міліцейська, вул.Пекарська, вул.Росьова, вул.Ярослава Мудрого: 5/13–12/7; пл.Соборна, пров.Замковий другий, пров.Замковий перший, пров.Замковий третій, пров.Клубний, пров.Пекарський
   Кошляк Юрій Миколайович
40Територіальний виборчий округ №40 з виборів депутатів Білоцерківської міської ради4168м.Біла Церква – вул.Заярська, вул.Заярська друга, вул.Кільцева, вул.Ключова, вул.Колгоспна, вул.Лугова, вул.Провальна, вул.Таращанська: 1–114, 116, 118, 120–120А, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 142, 144–150; вул.Шкільна, пров.Будьонного перший, пров.Таращанський; вул.Вернадського: 2; вул.Стаханівська, вул.Тімірязєва: 2А–7, 10–15, 17, 18А–94/87; пров.Стаханівський другий, пров.Стаханівський перший, пров.Стаханівський третій
   Сербин Тетяна Сергіївна
41Територіальний виборчий округ №41 з виборів депутатів Білоцерківської міської ради3328м.Біла Церква – вул.Таращанська: 115, 117–117А, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131–131А, 133–133А, 135–135А, 137, 139–141, 143/1, 155, 175–194; вул.Тімірязєва: 2; вул.Вернадського: 4–6; вул.Таращанська: 161;
   Бабенко Володимир Миколайович, Вовкотруб Володимир Григорович,  Оселедько Юрій Павлович
42округ №42 з виборів депутатів Білоцерківської міської ради2766м.Біла Церква – вул.Вернадського: 10; вул.Таращанська: 163; вул.Тімірязєва: 8, 16, 18; вул.Таращанська: 163А;
                                                            Гончар Анатолій Анатолійович