Контакти

Білоцерківська міська рада та виконавчий комітет
09117, вул. Ярослава Мудрого,15 факс 39-21-59 E-mail: bc_mvk@bc-rada.gov.ua

Дикий Геннадій Анатолійович

Міський голова

т.39-28-60

Кошель Вадим Олегович

Секретар ради

т.39-28-68

Гнатюк Валерій Володимирович

Заступник міського голови

т.39-27-55

Новогребельська Інна Володимирівна

Заступник міського голови

т.5-55-43


Заступник міського голови

т.39-15-45


Заступник міського голови

 

Постівий Сергій Олександрович

Керуючий справами виконавчого комітету

т.39-28-39

Антонюк Микола Анатолійович

Радник міського голови

 т.39-27-27

Відділи та служби Білоцерківської міської ради та виконавчого комітету

Організаційний відділ

Коробенко Лариса Степанівна

Начальник відділу

т.5-32-32

Загальний відділ

Піскоцький Михайло Іванович

Начальник відділу

т.ф.39-21-59

Юридичне управління

Швець Сергій Сергійович

Начальник юридичного управління

т.5-59-83

Ротаєнко Нінель Валентинівна

 Заступник начальника юридичного управління

 т.5-59-83

Відділ звернень громадян

Дем`янчук Віктор Іванович  

Начальник відділу

т.5-36-64

Бухгалтерія

Степанюк Галина Володимирівна

Начальник відділу – головний бухгалтер

т.5-24-94

Відділ кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування і нагород

Загородня Галина Іванівна

Начальник відділу

т.5-25-43

Відділ інформаційно-комп’ютерного забезпечення роботи міської ради і виконавчого комітету

Степура Сергій Іванович

Начальник відділу

т.39-14-53 

Відділ інформаційних ресурсів та зв’язків з громадськістю

Турій Олег Володимирович

Начальник відділу

т.39-28-71
т.38-88-60

Відділ взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи

Потапов Федір Федорович

Начальник відділу

т.5-16-97

Відділ ведення Державного реєстру виборців

Степура Богдан Сергійович

Начальника відділу

т.5-30-69
т.5-88-11

Відділ з питань торгово-побутового обслуговування населення і громадського харчування

Беркут Марія Василівна 

Начальник відділу

т.5-33-13

 

Завідуючий сектором захисту прав споживачів

т.5-89-34

Відділ капітального будівництва

Денисова Людмила Болеславівна

Начальник відділу

т.5-22-61

 

Заступник начальника

т.5-56-87

Управління регулювання земельних відносин Білоцерківської міської ради

 Усенко Олег Петрович

Начальник відділу

т.5-59-23, т.5-56-91

Відділ культури і туризму

Ковальська Юлія Іванівна

Начальник відділу

т.5-40-65

Стрихар Лідія Анатоліївна

Заступник начальника

т.5-87-22

Відділ у справах сім`ї та молоді

Литвинчук Олександр Данилович

Начальник відділу

т.6-25-36

Степашкіна Валентина Володимирівна

Заступника начальника

т.6-67-31

Севериненко Людмила Іванівна

Директор центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді

т.6-83-11

Служба у справах дітей

Кисельова Валентина Миколаївна

Начальник служби у справах дітей

т.5-15-58

Центр соціально-психологічної реабілітації дітей “Злагода”

Яшан Наталія Петрівна

Директор

т.5-15-93

Відділ з питань фізичної культури та спорту

 Коросько Валентина Миколаївна

Начальник відділу

т.38-22-11

 

Заступник начальника

т.38-22-10

Архівний відділ  

Ніканорова Наталія Володимирівна

Начальник відділу

т.5-32-68

Відділ трудового архіву

Герега Аліна Василівна

Начальник відділу

т.5-32-68

Управління Білоцерківської міської ради

Управління економіки

Карпенко Олена Олександрівна

Начальник управління

т.5-40-03

 

Заступник начальника управління

т.5-96-05

Відділ транспорту і зв’язку  

Шевченко Олена Сергіївна

Начальник відділу

т.39-28-62

Відділ з питань розвитку підприємництва та інвестицій  

Шаповал Олена Миколаївна

Начальник відділу

т.39-19-29

Відділ аналізу і прогнозів соціально-економічного розвитку міста

 

Начальник відділу

т.5-96-05

Відділ з питань охорони праці

Блага Ірина Сергіївна

Начальник відділу

т.5-79-23

Грищенко Алла Миколаївна

Завідуючий сектором праці та трудових відносин

т.34-94-65

Управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради

Капінус Людмила Олександрівна

Начальник управління

т.39-28-58

 

Фінансове управління

Терещук Світлана Григорівна

Начальник управління

т.6-37-20, т.6-10-12

Володіна Світлана Миколаївна

Заступник начальника - начальник бюджетного відділу

т.6-03-77

Управління комунальної власності та концесії

Гребенюк Руслан Іванович

Начальник управління

т.5-35-31

Чорна Юлія Сергіївна

Заступник начальника

т.5-88-27

Управління житлово-комунального господарства

Кравець Анатолій Васильович

Начальник управління

т.5-10-47

Управління соціального захисту населення

 

 

т.5-34-93

ВЕЛІГОРСЬКА Тетяна Олександрівна

  Начальник управління

т.5-22-14

 

Директор Білоцерківського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

т.6-40-78

Управління освіти і науки

Петрик Юрій Федорович

Начальник управління

т.5-30-51

Баранова Вікторія Анатоліївна

Заступник начальника управління

т.5-30-52

Управління охорони здоров’я

Яблонський Денис Іванович

Начальник управління охорони здоров’я

т.38-89-04

 

 

т.38-89-03

 

Заступник начальника

т.38-89-06

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення 

Ушаков Олександр Арсентійович

В.п. начальника управління

т.39-42-72

 

Заступник начальника

т.5-10-27

Управління містобудування та архітектури 

 Захарченко Петро Антонович

В.п. начальника управління

т.5-10-45

 

Заступник начальника

т.5-55-10

Державні установи міста

Державна інспекція промислової безпеки та охорони праці

 

Начальник

т.34-83-40

Білоцерківська об’єднана державна податкова інспекція

 

Начальник

т.39-02-08

Білоцерківське управління державного казначейства

Кабачій Оксана Григорівна

Начальник управління

т.39-15-57

 

Заступник начальника, головний бухгалтер

т.39-08-69

 

Заступник начальника

т.39-15-52

Білоцерківський міськрайонний центр зайнятості

Бобрик Володимир Миколайович

Директор

т.39-13-25

Матяш Наталія Василівна

Заступник директора

т.5-00-79

Управління Пенсійного фонду України у м. Білій Церкві

 

Начальник управління

т.34-67-67

 

 

 

Управління земельних ресурсів

Савчук Юрій Степанович 

Начальник

т. 6-85-32

 

Заступник начальника

т. 6-47-78

Державне підприємство “Київський обласний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації” ДП “Київоблстандартметрологія”

Кононенко Олег Вікторович

Генеральний директор

т.34-71-73

Мелашенко Вадим Віталійович

Заступник

т.34-74-21

Управління статистики в Білоцерківському районі

Пікульська Ольга Олександрівна

Начальник

т.5-34-31

Линник Світлана Євгенівна

Заступник начальника

т.5-23-62

Відділ митного оформлення №2 Київської обласної митниці

Пухляков Олександр Борисович

Начальник

т.34-68-96

34-67-97

Білоцерківський районний підрозділ ЗАТ “АЕС Київобленерго”

Грабовський Олександр Андрійович

Начальник експлуатаційної дільниці

т.6-01-14

Олійник Марина Георгіївна

Начальник комерційної дільниці

т.34-78-34

Білоцерківська філія по експлуатації газового господарства “ВАТ Київоблгаз”

 

Начальник

т.39-21-44

39-24-30

ТОВ "БІЛОЦЕРКІВВОДА

Бабій Ольга Андріївна

Директор

т.6-82-12

Комунальне підприємство Білоцерківської міської ради “Білоцерківтепломережа”

 

Директор

т.6-31-55

 

Комунальна установа Білоцерківської міської ради Інспекція з благоустрою м.Біла Церква

Ілляшенко Віктор Михайлович

Начальник інспекції

т.39-24-78

Білоцерківський відділ поліції  ГУНП України в Київській області

 

Начальник

т.5-95-31

 

Заступник начальника - начальник слідчого відділу

т.5-88-96

 

  Заступник начальника - начальник кримінальної міліції

 т.39-17-18

 

Заступник начальника

т.5-45-89

 

Заступник начальника

т.5-33-58

Прокуратура міста Біла Церква Київської області

 

Прокурор

т.5-31-50

 

Перший заступник

т.39-39-11

 

Заступник

т.39-44-63

Військова Прокуратура Білоцерківського гарнізону

 

Прокурор

т.5-96-91

Білоцерківський міськрайонний суд

 

Голова

т.34-87-96

 

Заступник голови

т.34-88-12

 

Заступник голови

т.5-31-41

Білоцерківське міськрайонне управління юстиції

 

Начальник

т.34-67-46


начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби

т.5-34-40 


начальник міського відділу державної виконавчої служби

т.38-24-65 

Білоцерківський об’єднаний міський військовий комісаріат

 

Військовий комісар

т.5-13-40

Білоцерківське районне управління ГУ МНС України в Київській області

 

Начальник

т.39-07-13 т.6-36-88

Контрольно-ревізійний відділ в місті Біла Церква

 

Начальник

т. 39-04-12

 

Заступник начальника

т. 39-04-14

Білоцерківський міжрайонний відділ управління Служби безпеки України в Київській області 

 

Начальник

т.39-26-22

 

Заступник начальника

т.39-28-00

Підприємства транспорту і зв’язку

КП БМР "Тролейбусне управління"

 

  Начальник

т.7-29-00

ПАТ «Білоцерківський автобусний парк»

Акопджанян Роман Драстаматович

Директор

т.6-54-12, т.6-52-14

ПП «К-А-Н»

 

Директор

т.5-39-06,

 5-86-24

ПП транспортне агентство «Ікарус»

 

Директор

т.7-26-93, т.3-77-44

ПП “Валоїс”

 

Директор

т.39-07-93

МПП “Діліжанс”

 

Директор

т.5-24-42

39-15-75ф

ТОВ Білоцерківське АТП 1062

 

Директор

 т.6-11-66

ВАТ «Укртелеком» ЦТП №8

 

Начальник

т.39-18-88

 

Заступник начальника

т.39-13-54

Телерадіокомпанія “Рось телеком”

Вергелес Ніна Іванівна

Директор

т.39-25-45

Центр поштового зв’язку №1

Степура Андрій Миколайович

Начальник

т.38-24-85

 

Заступник начальника з технічних питань

т.38-24-76

Підприємства, установи, організації житлово-комунального господарства

Житлово-експлуатаційні контори

КП БМР Житлово-експлуатаційна контора №1

Ящук Олександр Іванович

Начальник

т.38-35-38

КП БМР Житлово-експлуатаційна контора №6

  Кошляк Юрій Миколайович

Начальник

т.33-07-33,      33-07-34 (фокс)

КП БМР Житлово-експлуатаційна контора №7

Балас Юрій Миколайович

Начальник

т.7-10-34

Комунальні підприємства

КП БМР «Спецкомбінат з надання ритуальних послуг

Грисюк Сергій Іванович

Начальник

т.39-13-38

КП “Міськреклама”

Лемберський Євген Олександрович

Начальник

т.39-10-15

  ПП “Юр’ївліфт”

Кучерук Тетяна Іванівна

Начальник

т. 33-37-35

Головатюк Олександр Степанович

Головний інженер

т. 33-31-14

Управління ветеринарної медицини в місті Білій Церкві

Вовкотруб Володимир Григорович

 Начальник управління

 т. 6-10-23

Навчально-виховні заклади   >>>>>>>>>>>>>>>

Культурно-освітні заклади

Будинок урочистих подій 

 Бурківська Тетяна Олексіївна

Директор

т. 5-30-58

Дендрологічний парк “Олександрія” Національної академії наук України

Галкін Сергій Іванович

Директор

т. 34-05-47

Міська централізована бібліотечна система

Григоренко Раїса Павлівна

  Директор

т. 5-14-34

Білоцерківський обласний краєзнавчий музей

Діденко Людмила Михайлівна

Директор

т. 5-31-82

Петренко Вікторія Віталіївна

Заступник директора

т. 5-84-13

Будинок органної та камерної музики

Клюєв Володимир Дмитрович

Директор

т. 5-55-31

Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім. П. К. Саксаганського

Усков В’ячеслав Валентинович

Директор

т. 39-02-91

Парк культури та відпочинку ім. Т.Г. Шевченка

Грибовський Володимир Віталійович

Директор

т. 39-02-88

Кінотеатр імені Довженка

Бабко Леонід Олександрович

Директор

т. 5-26-90

Школи естетичного виховання дітей

Школа мистецтв №1

Крижешевська Леся Юріївна

Директор

т. 39-05-98

Лисенко Рима Олексіївна

Завуч

т. 39-05-88

Музична школа № 2  

Гонта Олег Прокопович

Директор

т. 5-15-80

Корсей Ельвіра Ібрагимівна

Завуч

т. 5-15-80

Музична школа № 3

Павлова Ніна Онуфріївна

Директор

т. 38-43-12

Кучерук Сергій Леонідович

Завуч

т. 38-43-11

Школа мистецтв № 4

Гладкова Наталія Володимирівна

Директор

т. 5-45-91

Гладченко Ніна Миколаївна

Завуч

т. 5-45-91

Школа мистецтв №5

Томащук Сергій Олександрович

Директор

т. 33-04-93

Скороход Ірина Вікторівна

Завуч

т. 33-09-65

Палац культури ВАТ “Росава”

Кулько Еліна Аркадіївна

Директор

т. 7-23-59

Гололобова Ольга Митрофанівна

Заступник директора

т. 33-70-80

Лікувально-профілактичні заклади

Міська лікарня № 1

Яценко Григорій Миколайович

Головний лікар

т. 5-19-53

Масло Анатолій Григорович

Заступник з медичної частини

т. 5-19-52

Міська лікарня №2

Головенко Ніна Василівна

Головний лікар

т. 6-51-51

Ільченко Микола Григорович

Заступник головного лікаря з медичної частини

т. 6-05-49

Дитяча поліклініка

Музиченко Галина Миколаївна

Головний лікар

т. 5-16-32

Територіальне медичне об’єднання

Душак Олена Миколаївна

Головний лікар

т. 6-02-00

Дідич Тетяна Володимирівна

Заступник директора з медичної частини

т. 6-37-60

Пологовий будинок

Бондар Анатолій Андрійович

Головний лікар

т. 6-30-25

Солодовник Володимир Олександрович

Заступник головного лікаря з медичної частини

т. 6-25-14

Психонаркологічне територіальне медичне об’єднання

Надточій Іван Іванович

Головний лікар

т. 5-12-00

Станція швидкої медичної допомоги

Семенченко Володимир Афанасійович

Головий лікар

т. 5-24-90

Дитяча стоматологічна поліклініка

Скульська Світлана Василівна

Головний лікар

т. 34-75-64

Прокопович Надія Іванівна

Завідуючий відділенням

т. 34-66-77

Госпрозрахункова стоматологічна поліклініка

Поздняков Володимир Вікторович

Головний лікар

т. 6-31-75

Шапошнікова Олена Юріївна

Заступник головного лікаря з медичної частини

т. 6-31-75

Поліклініка загальної практики – сімейної медицини

Бандура Іван Миколайович

Головний лікар

т. 6-03-12

Сільнова Ольга Олексіївна

Завідувач поліклінічним відділенням

т. 6-02-13

Патанатомічне бюро

Мороз Віктор Іванович

Начальник

т. 6-94-93

Госпрозрахункова поліклініка профоглядів

Чижов В’ячеслав Сергійович

Головний лікар

т. 5-16-87

Шапошнікова Олена Юріївна

Заступник головного лікаря з медичної частини

т. 6-31-75

Медико санітарна частина ВАТ „Росава”

Колеснік Людмила Андріївна

Головний лікар

т. 33-76-63

Гребеннікова Тетяна Іванівна

Заступник головного лікаря по поліклінічній роботі

т. 7-99-12

Обласна станція переливання крові

Вербіцький Петро Трохимович

Головний лікар

т. 34-51-02

Демський Віталій Васильович

Заступник головного лікаря

т. 34-50-01

Онкологічний диспансер

Колеснік Ярослав Федорович

Головний лікар

т. 5-90-91

Нагорний Микола Володимирович

Завідувач поліклінікою

т. 5-91-24

Нетребенко Леонід Ростиславович

Завідувач відділенням стаціонару

т. 5-73-25

Протитуберкульозний диспансер

Лисенко Валентина Василівна

Головний лікар

т. 5-11-45

Біленко Наталія Петрівна

Заступник головного лікаря по медичній частині

т. 5-25-90

Санітарно-епідеміологічна станція

 

Головний лікар

т. 39-26-84, т. 39-27-68

 

Завідувач санітарно-гігієнічним відділом

т. 39-20-95

Київська обласна дитяча лікарня №2

Богородська Єлизавета Іванівна

Головний лікар

т. 5-36-74

Байкалова Раїса Аврамівна

Заступник головного лікаря з лікувальної роботи

т. 5-10-32

Будинок дитини

Грибан Тетяна Павлівна

Головний лікар

т. 34-55-68

Коваленко Катерина Костянтинівна

Заступник головного лікаря з медичної частини

т. 34-55-68

Обласна стоматологічна поліклініка

Романов Георгій Георгійович

Головний лікар

т. 5-45-82

Верпека Ольга Михайлівна

Заступник головного лікаря з медичної частини

т. 5-55-64

Лікувально-фізкультурний диспансер

Пантелеймонова Світлана Петрівна

Головний лікар

т. 5-34-33

Санаторій – профілакторій „Діброва"

Барановська Леся Миколаївна

Директор

т. 6-22-12
    6-35-45

Центральна районна лікарня

 

Головний лікар

т. 33-94-25т. 33-91-30