Очищення влади

 

08 листопада 2016 розпочато перевірку, передбаченої  Законом України «Про очищення влади» ,щодо посадових осіб: 

1.Жукової Ірини Юріївни  - головного спеціаліста відділу аналізу і прогнозів соціально-економічного розвитку міста управління економіки Білоцерківської міської ради;

2. Гереги Аліни Василівни - головного спеціаліста архівного відділу Білоцерківської міської ради;

3. Загородньої Галини Іванівни - начальника відділу кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування і нагород Білоцерківської міської ради;

4. Коваль Тетяни Петрівни - завідувача сектора прийому, попереднього розгляду та аналізу кореспонденції загального відділу виконавчого комітету Білоцерківської міської ради;

5. Беркут Марії Василівни  - начальника відділу з питань торгово-побутового обслуговування населення і громадського харчування Білоцерківської міської ради;

6. Піскоцького Михайла Івановича - начальника загального відділу виконавчого комітету Білоцерківської міської ради;

7. Турія Олега Володимировича  - начальника відділу інформаційних ресурсів та зв’язків з громадськістю Білоцерківської міської ради;

8. Шевченко Ксенії Анатоліївни - головного спеціаліста організаційного відділу Білоцерківської міської ради;

9. Гавви Олени Аркадіївни - головного спеціаліста відділу інформаційних ресурсів та зв’язків з громадськістю  Білоцерківської міської ради;

10. Капінус Людмили Олександрівни - начальника управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради;

11. Родіонова Олександра Володимировича  - головного спеціаліста відділу з питань торгово-побутового обслуговування населення і громадського харчування Білоцерківської міської ради;

12. Чорненької Людмили Володимирівни  - головного спеціаліста відділу з питань торгово-побутового обслуговування населення і громадського харчування Білоцерківської міської ради;

13. Кривобок Вікторії Петрівни - головного спеціаліста - бухгалтера відділу бухгалтерії виконавчого комітету Білоцерківської міської ради;

14. Швеця Сергія Сергійовича - головного спеціаліста юридичного управління Білоцерківської міської ради;

15. Лепетинської Наталії Анатоліївни - державного реєстратора відділу державної реєстрації управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради;

16. Приймак Наталії Василівни - державного реєстратора відділу державної реєстрації управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради;

17. Попової Людмили Олександрівни - державного реєстратора відділу державної реєстрації управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради;

18. Матушевич Олени Василівни - державного реєстратора відділу державної реєстрації управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради;

19. Тодоренка Олександра Володимировича - державного реєстратора відділу державної реєстрації управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради;

20. Бурімської Наталії Іванівни - державного реєстратора відділу державної реєстрації управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради;

21. Кубашевської Галини Василівни - державного реєстратора відділу державної реєстрації управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради;

22. Калюжної Світлани Олександрівни - адміністратора адміністративного відділу управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради;

23. Синьоокої Алли  Іванівни - адміністратора адміністративного відділу управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради;

24. Дерябіної Наталії Станіславівни - адміністратора адміністративного відділу управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради;

25. Дацюк Дар’ї Валеріївни - спеціаліста І категорії загального відділу виконавчого комітету Білоцерківської міської ради;

26. Москаленко Алли Юріївни - спеціаліста І категорії відділу ведення Державного реєстру виборців Білоцерківської міської ради;

27. Баранчикової Олени Володимирівни - головного спеціаліста сектора прийому, попереднього розгляду та аналізу кореспонденції загального відділу виконавчого комітету Білоцерківської міської ради;

28. Орел Юлії Миколаївни  - головного спеціаліста відділу аналізу і прогнозів соціально-економічного розвитку міста управління економіки Білоцерківської міської ради;

29. Развадовської Ганни Вікторівни - головного спеціаліста відділу аналізу і прогнозів соціально-економічного розвитку міста управління економіки Білоцерківської міської ради;

30. Романчук Вікторії Михайлівни - головного спеціаліста відділу з питань розвитку підприємництва та інвестицій управління економіки Білоцерківської міської ради;

31. Грищенко Алли Миколаївни – завідувача сектора праці та трудових відносин відділу з питань охорони праці управління економіки Білоцерківської міської ради;

32. Світової Катерини Анатоліївни - головного спеціаліста - бухгалтера відділу бухгалтерії виконавчого комітету Білоцерківської міської ради;

33. Самусенко Тетяни Анатоліївни – спеціаліста І категорії відділу ведення Державного реєстру виборців Білоцерківської міської ради;

34. Мельник Оксани Степанівни - державного реєстратора відділу державної реєстрації управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради;

35. Копаниці Валентини Григорівни – начальника відділу бухгалтерії – головного бухгалтера виконавчого комітету Білоцерківської міської ради;

36. Донченка Віталія Олександровича – головного спеціаліста відділу з питань запобігання та виявлення корупції, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи – відповідального секретаря адміністративної комісії виконавчого комітету Білоцерківської міської ради;

37. Брездіної Ірини Валентинівни – головного спеціаліста відділу охорони навколишнього природного середовища Білоцерківської міської ради;

38. Зубенко Юлії Володимирівни – спеціаліста 1 категорії відділу обліку та розподілу житла виконавчого комітету міської ради;

39. Шаповал Олени Миколаївни – начальника відділу з питань розвитку підприємництва та інвестицій управління економіки Білоцерківської міської ради;

40. Дем’янчука Віктора Івановича – начальника відділу звернень громадян виконавчого комітету Білоцерківської міської ради;

41.  Благої Ірини Сергіївни – начальника відділу з питань охорони праці управління економіки Білоцерківської міської ради;

42. Коробенко Лариси Степанівни – начальника організаційного відділу Білоцерківської міської ради;

43. Карпенко Олени Олександрівни – начальника управління економіки Білоцерківської міської ради;

44. Шикір Ольги Григорівни - адміністратора адміністративного відділу управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради;

45. Степури Сергія Івановича – начальника відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення роботи міської ради і виконавчого комітету;

46. Шевченко Олени Сергіївни – начальника відділу промисловості, енергетики, транспорту і зв’язку управління економіки Білоцерківської міської ради;

47. Скорохода Миколи Петровича – завідувача сектора мобілізаційної роботи Білоцерківської міської ради;

48. Устименко Ірини Русланівни - адміністратора адміністративного відділу управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради;

49. Потапова Федора Федоровича – начальника відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи Білоцерківської міської ради;

50. Коваленко Валентини Леонідівни - адміністратора адміністративного відділу управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради;

51. Ніканорової Наталії  Володимирівни -  начальника архівного відділу Білоцерківської міської ради;

52. Зборівської Людмили Володимирівни – головного спеціаліста відділу землеустрою та земельного кадастру управління регулювання земельних відносин Білоцерківської міської ради;

53. Геращенко Альони Петрівни – головного спеціаліста юридичного управління Білоцерківської міської ради;

54. Гавриляко Юрія Олександровича – заступника начальника управління – начальник адміністративного відділу – адміністратор управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради;

55. Гошко Людмили Іванівни – спеціаліста І категорії відділу промисловості, енергетики, транспорту і зв’язку управління економіки Білоцерківської міської ради;

56. Бутько Олени Миколаївни – спеціаліста І категорії відділу ведення Державного реєстру виборців Білоцерківської міської ради;

57. Єрмакової Ксенії Володимирівни - адміністратора адміністративного відділу управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради;

58. Земецької Юлії Юріївни – заступника начальника управління економіки – начальника відділу аналізу і прогнозів соціально-економічного розвитку міста Білоцерківської міської ради;

59. Ланевич Інни Володимирівни - адміністратора адміністративного відділу управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради;

60. Мамай Наталії Володимирівни - спеціаліста І категорії загального відділу виконавчого комітету Білоцерківської міської ради;

61. Сачівки Зої Павлівни – головного спеціаліста відділу приватизації та орендних відносин управління регулювання земельних відносин Білоцерківської міської ради;

62. Башинської Вікторії Євгенівні – начальника відділу трудового архіву Білоцерківської міської ради;

63. Асанової Тетяни Володимирівни – начальника відділу ведення реєстру територіальної громади управління адміністративних послуг;

64. Кирієнко Ірини Вікторівни – головного спеціаліста відділу звернень громадян виконавчого комітету міської ради;

65. Балабухи Людмили Юріївни - спеціаліста 1 категорії відділу обліку та розподілу житла виконавчого комітету міської ради;

66. Ільченка Євгенія Миколайовича – спеціаліста І категорії відділу ведення реєстру територіальної громади управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради;

67. Гончаренко Андрія Андрійовича – начальника відділу охорони навколишнього природного середовища Білоцерківської міської ради           

68. Петрика Юрія Федоровича  - начальника управління освіти і науки міської ради

69. Баранової Вікторії Анатоліївни -  заступника  начальника управління освіти і науки міської ради

70.Мусійчук Катерини Олександрівни -  начальника відділу кадрів та організаційної роботи управління освіти і науки міської ради

71.Соколюк Олександра Васильовича - провідний спеціаліст-юрисконсульт відділу кадрів та організаційної роботи управління освіти і науки міської ради

72.Чуб Олени Володимирівни - завідувача сектора дошкільної освіти управління освіти і науки міської ради міської ради

73.Щербань Лариси Олексіївни -  завідувача сектору виховної роботи та позашкільної освіти управління освіти і науки міської ради

74.Люльки Марії Миколаївни -  провідного спеціаліста сектору виховної роботи та позашкільної освіти міської ради

75.Чумака Степана Васильовича – начальника  відділу загальної середньої освіти міської ради

76.Ярмака В’ячеслава Миколайовича - провідного спеціаліста відділу загальної середньої міської ради

77.Зінченко Валентина Миколайовича -  головного спеціаліста відділу загальної середньої міської ради

78.Яценко Наталії Володимирівни – провідного  спеціаліста відділу загальної середньої освіти  міської ради

79. Ільїної Олесі Сергіївни -  провідного  спеціаліста відділу загальної середньої освіти міської ради

80.Серьогіна Сергія Сергійовича - завідувача сектору з навчально-спортивної роботи відділу з питань фізичної культури та спорту міської ради.

81.Глушко Олени Анатоліївни -  завідувача фінансового сектору - головного бухгалтера відділу з питань фізичної культури та спорту міської ради.

82. Гуцала Михайла Івановича -  головного  спеціаліста з навчально –  спортивної роботи відділу з питань фізичної культури та спорту міської ради.

83.Солопенко Олени Михайлівни – головного  спеціаліста з організаційно-масової роботи відділу з питань фізичної культури та спорту міської ради.

84.Бублій Оксани Миколаївни - спеціаліста 1 категорії – бухгалтера відділу з питань фізичної культури та спорту міської ради.

85.Бондаренко Дмитра Андрійовича – головного  спеціаліста відділу планування та забудови міста управління містобудування та архітектури міської ради

86.Бурлуки Оксани  Олександрівни – спеціаліста І категорії відділу планування та забудови міста управління містобудування та архітектури міської ради

87.Гаркуши Ірини Ігорівни -  головного  спеціаліста служби містобудівного кадастру управління містобудування та архітектури міської ради

88. Голуба Олександра Михайловича – начальника відділу планування та забудови міста управління містобудування та архітектури міської ради

89.Загаєцької Ірини Володимирівни – начальника служби містобудівного кадастру управління містобудування та архітектури міської ради

90.Обіход Ольги Григорівни – спеціаліста І категорії відділу організаційно-правової роботи управління містобудування та архітектури міської ради

91.Пархоменко Вікторії Миколаївни – начальника  відділу організаційно-правової роботи управління містобудування та архітектури міської ради

92.Рябчевської  Ірини Петрівни  – завідуючої  сектором фінансово-господарської роботи – головного бухгалтера відділу організаційно-правової роботи управління містобудування та архітектури міської ради

93. Сороки Віри Іванівни – головного  спеціаліста відділу планування та забудови міста управління містобудування та архітектури міської ради

94. Шпак Галини Сергіївни – провідного  спеціаліста-юрисконсульта відділу організаційно-правової роботи управління містобудування та архітектури міської ради

95.Максимченко Інни Петрівни - начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності – головного бухгалтера;

96.Севериненко Наталії Іванівні - головного спеціаліста – заступника головного бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та звітності;

97.Змієвської Людмили Володимирівни - головного спеціаліста - бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та звітності;

98.Михайленко Наталії Володимирівни - спеціаліста 1 категорії – бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та звітності;

99.Кречківської Наталії Володимирівни - спеціаліста 1 категорії – бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та звітності;

100.Терещук Юлії Вікторівни - начальника відділу правової та кадрової роботи;

101.Ковіні Надії Віталіївни - головного спеціаліста відділу правової та кадрової роботи;

102.Різника Ярослава Михайловича - головного спеціаліста відділу правової та кадрової роботи;

103.Войцехівської Юліани Володимирівни - провідного спеціаліста відділу правової та кадрової роботи;

104.Ніколаєвської Лариси Едуардівни - головного спеціаліста відділу комп’ютеризації та персоніфікованого обліку пільгових категорій населення;

105.Шерстюк Ольги Миколаївни - головного спеціаліста відділу комп’ютеризації та персоніфікованого обліку пільгових категорій населення;

106.Шиманської Алли Вікторівни - провідного спеціаліста відділу комп’ютеризації та персоніфікованого обліку пільгових категорій населення;

107.Дзюман Людмили Андріївни - спеціаліста 1 категорії відділу комп’ютеризації та персоніфікованого обліку пільгових категорій населення;

108.Лещук Жанни Євгенівни - спеціаліста 1 категорії відділу комп’ютеризації та персоніфікованого обліку пільгових категорій населення;

109.Бабко Ірини Юріївни - спеціаліста 1 категорії відділу комп’ютеризації та персоніфікованого обліку пільгових категорій населення;

110.Дідух Світлани Петрівни - спеціаліста 1 категорії відділу комп’ютеризації та персоніфікованого обліку пільгових категорій населення;

111.Грабовського Олександра Андрійовича - спеціаліста 1 категорії відділу комп’ютеризації та персоніфікованого обліку пільгових категорій населення;

112.Іванюти Юлії Іванівни - начальника відділу по соцобслуговуванню пенсіонерів, інвалідів та малозабезпечених громадян;

113.Клочко Галини Петрівни - головного спеціаліста відділу по соцобслуговуванню пенсіонерів, інвалідів та малозабезпечених громадян;

114.Гульченко Світлани Михайлівни - головного спеціаліста відділу по соцобслуговуванню пенсіонерів, інвалідів та малозабезпечених громадян;

115.Манжалій Лесі Миколаївни - провідного спеціаліста відділу по соцобслуговуванню пенсіонерів, інвалідів та малозабезпечених громадян;

116.Дусенок Олени Вікторівни - спеціаліста 1 категорії відділу по соцобслуговуванню пенсіонерів, інвалідів та малозабезпечених громадян;

117.Щеннікової Віти Вікторівни - спеціаліста 1 категорії відділу по соцобслуговуванню пенсіонерів, інвалідів та малозабезпечених громадян;

118.Лихенко Юлії Анатоліївни - спеціаліста 1 категорії відділу по соцобслуговуванню пенсіонерів, інвалідів та малозабезпечених громадян;

119.Шевченко Ірини Василівни - спеціаліста 2 категорії відділу по соцобслуговуванню пенсіонерів, інвалідів та малозабезпечених громадян;

120.Борисенко Світлани Миколаївни - начальника відділу по нагляду за правильністю призначення та виплати пенсій;

121.Ільніцької Наталії Олександрівни - провідного спеціаліста відділу по нагляду за правильністю призначення та виплати пенсій;

122.Савельєвої Ольги Іванівни - провідного спеціаліста відділу по нагляду за правильністю призначення та виплати пенсій;

123.Кіліхевич Галини Вікторівни - начальника відділу організації і прийому громадян з питань надання соціальних допомог;

124.Демченко Олени Володимирівни - заступника начальника відділу організації і прийому громадян з питань надання соціальних допомог;

125.Бернацької Олесі Миколаївни - головного спеціаліста відділу організації і прийому громадян з питань надання соціальних допомог;

126.Романенко Наталії Миколаївни - головного спеціаліста відділу організації і прийому громадян з питань надання соціальних допомог;

127.Валковської Галини Павлівни - головного спеціаліста відділу організації і прийому громадян з питань надання соціальних допомог;

128.Якобчук Ірини Василівни - головного спеціаліста відділу організації і прийому громадян з питань надання соціальних допомог;

129.Ступак Галини Миколаївни - провідного спеціаліста відділу організації і прийому громадян з питань надання соціальних допомог;

130.Цимбал Ольги Степанівни - спеціаліста 1 категорії відділу організації і прийому громадян з питань надання соціальних допомог;

131.Устименко Світлани Яківни - спеціаліста 1 категорії відділу організації і прийому громадян з питань надання соціальних допомог;

132.Гапоненко Лесі Сергіївни - спеціаліста 1 категорії відділу організації і прийому громадян з питань надання соціальних допомог;

133. Чуприни Лєни Арсенівни - спеціаліста 1 категорії відділу організації і прийому громадян з питань надання соціальних допомог;

134.Бушміної Ірини Анатоліївни - спеціаліста 2 категорії відділу організації і прийому громадян з питань надання соціальних допомог;

135.Лисиці Аліни Олександрівни - спеціаліста 2 категорії відділу організації і прийому громадян з питань надання соціальних допомог;

136.Варчук Анни Олександрівни - спеціаліста 1 категорії відділу організації і прийому громадян з питань надання соціальних допомог;

137.Драгунової Тетяни Ростиславівни - спеціаліста 2 категорії відділу організації і прийому громадян з питань надання соціальних допомог;

138.Ковтун Тетяни Євгеніївни - спеціаліста 2 категорії відділу організації і прийому громадян з питань надання соціальних допомог;

139.Семченко Олени Олександрівни - спеціаліста 2 категорії відділу організації і прийому громадян з питань надання соціальних допомог;

140.Ляшенко Лесі Павлівни - начальника відділу надання соціальних допомог;

141.Салій Ольги Іванівни - заступника начальника відділу надання соціальних допомог;

142.Литвинюк Любові Борисівни - головного спеціаліста відділу надання соціальних допомог;

143.Макарчук Зінаїди Олексіївни - головного спеціаліста відділу надання соціальних допомог;

144.Бойчук Наталії Сергіївни - головного спеціаліста відділу надання соціальних допомог;

145.Абдулової Тетяни Іванівни - головного спеціаліста відділу надання соціальних допомог;
146.Шеховцевої Олени Володимирівни - головного спеціаліста відділу надання соціальних допомог;
147.Дишлюк Алли Василівни - головного спеціаліста відділу надання соціальних допомог;
148.Сосни Оксани Михайлівни - провідного спеціаліста відділу надання соціальних допомог;
149.Галь Тетяни Миколаївни - провідного спеціаліста відділу надання соціальних допомог;
150.Демусенко Світлани Михайлівни - спеціаліста 1 категорії відділу надання соціальних допомог;
151.Качанівської Тетяни Миколаївни - спеціаліста 1 категорії відділу надання соціальних допомог;
152.Фельтіної Олени Петрівни - спеціаліста 1 категорії відділу надання соціальних допомог;
153.Коваль Ольги Вікторівни - спеціаліста 2 категорії відділу надання соціальних допомог;
154.Подиман Тетяни Миколаїівни - головного спеціаліста відділу виплати соціальних допомог;
155.Філатової Ірини Петрівни - спеціаліста 1 категорії відділу виплати соціальних допомог;
156.Перебийніс Юлії Миколаївни - спеціаліста 1 категорії відділу виплати соціальних допомог;
157.Кравченко Наталії Анатоліївни - спеціаліста 1 категорії відділу виплати соціальних допомог;
158.Кравець Наталії Володимирівни - спеціаліста 1 категорії відділу виплати соціальних допомог;
159.Туркот Людмили Миколаївни - державного соціального інспектора відділу державних соціальних інспекторів;
160.Радчук Валентини Петрівни - державного соціального інспектора відділу державних соціальних інспекторів;
161.Барди Тетяни Юріївни - державного соціального інспектора відділу державних соціальних інспекторів;
162.Кузьміної Яни Анатоліївни - державного соціального інспектора відділу державних соціальних інспекторів;
163.Середніцької Світлани Петрівни - начальника відділу з питань організації оздоровлення та встановлення статусу особам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи;
164.Мельниченко Ольги Михайлівни - спеціаліста 1 категорії відділу з питань організації оздоровлення та встановлення статусу особам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи;
165.Гринжевської Юлії Василівни - спеціаліста 1 категорії відділу з питань організації оздоровлення та встановлення статусу особам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи;
166.Калити Ольги Володимирівни - спеціаліста 1 категорії відділу з питань організації оздоровлення та встановлення статусу особам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи;
167.Кушикової Тетяни Іванівни - начальника відділу по призначенню та виплаті допомог, компенсацій та видатків;
168.Макаренко Марини Яківни - головного спеціаліста відділу по призначенню та виплаті допомог, компенсацій та видатків;
169.Черевко Наталії Олександрівни - головного спеціаліста відділу по призначенню та виплаті допомог, компенсацій та видатків;
170.Коваленко Тетяни Володимирівни - провідного спеціаліста відділу по призначенню та виплаті допомог, компенсацій та видатків;
171.Пасічник Анни Олександрівни - провідного спеціаліста відділу по призначенню та виплаті допомог, компенсацій та видатків;
172.Міщенко Галини Павлівни - спеціаліста 1 категорії відділу по призначенню та виплаті допомог, компенсацій та видатків;
173.Демішкан Вікторії Володимирівни - спеціаліста 1 категорії відділу по призначенню та виплаті допомог, компенсацій та видатків.зззззззз
174.Севериненко Людмила Іванівна – директор Білоцерківського міського центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді
175.Балабуха Світлана Володимирівна  – заступник директора – начальник відділу соціальної роботи  Білоцерківського міського центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді
176.Сап»ян Вікторія Сергіївна – провідний спеціаліст-юрисконсульт   Білоцерківського міського центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді
177.Костецька Євгенія Михайлівна – провідний спеціаліст   Білоцерківського міського центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді
178.Дрозденко Світлана Василівна  – головний  спеціаліст –головний бухгалтер   Білоцерківського міського центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді
179.Чорна Злата Павлівна  – головний спеціаліст   Білоцерківського міського центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді
180.Кисельова Валентина Миколаївна – начальник служби у справах дітей Білоцерківської міської ради
181.Махаринський Григорій Володимирович  – завідувач сектора захисту прав та інтересів дітей служби у справах дітей Білоцерківської міської ради
182.Дишлюк Володимир Олександрович   – завідувач сектора опіки та піклування  служби у справах дітей Білоцерківської міської ради
183.Степаненко Леся Вікторівна   – головний спеціаліст  сектора опіки та піклування  служби у справах дітей Білоцерківської міської ради
184.Поліщук Віра Миколаївна   – провідний спеціаліст  сектора опіки та піклування  служби у справах дітей Білоцерківської міської ради
185.Бількевич Наталія Володимирівна   – спеціаліст 1 категорії  сектора захисту прав та інтересів дітей служби у справах дітей Білоцерківської міської ради
186.Онищенко  Наталія Вікторівна   – спеціаліст 1 категорії  сектора захисту прав та інтересів дітей служби у справах дітей Білоцерківської міської ради
187.Дишлюк Альона Василівна    – спеціаліст 1 категорії  сектора захисту прав та інтересів дітей служби у справах дітей Білоцерківської міської ради
188.Кобалія Валентина Федорівна     – головний спеціаліст –бухгалтер  служби у справах дітей Білоцерківської міської ради
189.Терещук Світлана Григорівна     – начальник міського фінансового управління Білоцерківської міської ради
190.Володіна Світлана Миколаївна     – заступник начальника – начальник бюджетного відділу міського фінансового управління Білоцерківської міської ради
191.Луконіна Тетяна Миколаївна      – начальник відділу доходів міського фінансового управління Білоцерківської міської ради
192.Грабова Олена Олексіївна      – начальник відділу розрахунків та енергоносіїв  міського фінансового управління Білоцерківської міської ради
193.Горчинська Валентина Павлівна      – начальник відділу бухгалтерського обліку та господарського забезпечення міського фінансового управління Білоцерківської міської ради
194.Коляновська Світлана Петрівна       – головний спеціаліст бюджетного відділу міського фінансового управління Білоцерківської міської ради
195.Шевченко Олена Федорівна       – головний спеціаліст бюджетного відділу міського фінансового управління Білоцерківської міської ради
196.Кувіца Наталія Анатоліївна      – головний спеціаліст бюджетного відділу міського фінансового управління Білоцерківської міської ради
197.Григор Наталія Миколаївна       –  спеціаліст 1 категорії бюджетного відділу міського фінансового управління Білоцерківської міської ради
198.Карпенко Олена Миколаївна       –  спеціаліст 1 категорії бюджетного відділу міського фінансового управління Білоцерківської міської ради
199.Собчук Людмила Вікторівна       –  спеціаліст 1 категорії бюджетного відділу міського фінансового управління Білоцерківської міської ради
200.Ілляшенко Марина Вікторівна       –  спеціаліст 1 категорії бюджетного відділу міського фінансового управління Білоцерківської міської ради
201.Мордусенко Галина Володимирівна     – головний спеціаліст  відділу доходів міського фінансового управління Білоцерківської міської ради
202.Паншина Тетяна Анатоліївна     – спеціаліст 1 категорії  відділу доходів міського фінансового управління Білоцерківської міської ради
203.Невідома Яна Олександрівна   – спеціаліст 1 категорії  відділу доходів міського фінансового управління Білоцерківської міської ради
204.Григор Світлана Дмитрівна    – головний спеціаліст відділу розрахунків та енергоносіїв  міського фінансового управління Білоцерківської міської ради
205.Ткаченко Ірина Олександрівна    –  спеціаліст 1 категорії відділу розрахунків та енергоносіїв  міського фінансового управління Білоцерківської міської ради
206.Беляєвої Наталії Вікторівни – головного спеціаліста відділу оренди та приватизації управління комунальної власності та концесії  Білоцерківської міської ради
207.Гоголь Олени Сергіївни –  спеціаліста 1 категорії фінансово-господарського відділу  управління комунальної власності та концесії  Білоцерківської міської ради
208.Дукмасової Анни Петрівни – головного спеціаліста відділу обліку комунального майна та концесії управління комунальної власності та концесії  Білоцерківської міської ради
209.Клочко Марини Петрівни  – начальника  відділу обліку комунального майна та концесії  управління комунальної власності та концесії  Білоцерківської міської ради
210.Петрович Олени  Михайлівни – спеціаліста 1 категорії  відділу оренди та приватизації управління комунальної власності та концесії  Білоцерківської міської ради
211.Андрієвського Антона Володимировича  – спеціаліста 1 категорії відділу обліку та концесії  управління комунальної власності та концесії  Білоцерківської міської ради
212.Настенка Миколи Васильовича  – головного спеціаліста –юрисконсульта  управління комунальної власності та концесії  Білоцерківської міської ради
213.Потіхи Валентини Іванівни   – начальника відділу оренди та приватизації   управління комунальної власності та концесії  Білоцерківської міської ради
214.Третяк Оксани Григорівни   – начальника фінансово-господарського відділу –головного бухгалтера   управління комунальної власності та концесії  Білоцерківської міської ради
215.Яковлєвої Ольги Анатоліївни – начальника інформаційно-аналітичного  відділу управління охорони здоров»я   Білоцерківської міської ради
216.Пономаренко Катерини Петрівни – головного спеціаліста  інформаційно-аналітичного  відділу управління охорони здоров»я   Білоцерківської міської ради
217.Сахненко Наталії Андріївни – спеціаліста 1 категорії  інформаційно-аналітичного  відділу управління охорони здоров»я   Білоцерківської міської ради
218.Батенко Оксани Григорівни  – в.о. начальника відділу організаційно-кадрової роботи  управління охорони здоров»я   Білоцерківської міської ради
219.Орлова Сергія Едуардовича   – головного спеціаліста відділу організаційно-кадрової роботи  управління охорони здоров»я   Білоцерківської міської ради
220.Гнатенко Тетяни Миколаївни    – головного спеціаліста-економіста  відділу економіки,бухгалтерського обліку та звітності управління охорони здоров»я   Білоцерківської міської ради
221.Трегуб Наталії Олексіївни    – спеціаліста 1 категорії  відділу економіки,бухгалтерського обліку та звітності управління охорони здоров»я   Білоцерківської міської ради
222.Сиволоцької Ірини Федорівни  – спеціаліста 1 категорії  інформаційно-аналітичного  відділу управління охорони здоров»я   Білоцерківської міської ради
223.Погасія Олексія Олеговича – заступника начальника управління – головного інженера управління житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради  
224.Мельник Людмили Володимирівни  – заступника начальника управління з економічних питань управління житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради 
225.Бублія Дмитра Олексійовича  – начальника відділу з експлуатації житла  управління житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради
226.Сатко Ніни Федорівни  – головного спеціаліста відділу з експлуатації житла управління  житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради
227.Колотницької  Альони Володимирівни   – начальника відділу з благоустрою управління   житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради.
228.Посудевського Руслана Леонідовича  – головного спеціаліста відділу з благоустрою  управління житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради
229.Адамішина Артема Станіславовича  – провідного спеціаліста організаційного відділу  управління житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради 
230.Капран Олени Юріївни – начальника відділу економіки та бухгалтерського обліку – головного бухгалтера управління житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради
231.Плескачової Тетяни Іванівни - спеціаліста 1 категорії - економіста відділу економіки   та бухгалтерського обліку управління житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради
232.Халімон Олени Вікторівни  - спеціаліста 1 категорії – бухгалтера  відділу економіки  та бухгалтерського обліку управління житлово-комунального господарства
 Білоцерківської міської ради
233.Рогової Олени Сергіївни   - спеціаліста 1 категорії – бухгалтера  відділу економіки та       бухгалтерського обліку управління житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради
234.Мазур  Юлії Миколаївни  - головного спеціаліста  – бухгалтера  відділу економіки та бухгалтерського обліку управління житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради
235.Щербини Світлани Вікторівни – головного спеціаліста по роботі із зверненнями громадян організаційного відділу управління житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради
236.Плоденко Лілію Миколаївну – головного спеціаліста відділу зовнішньої реклами  управління житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради 
237.Малик Галини Олександрівни  –  спеціаліста 1 категорії відділу зовнішньої реклами  управління житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради 
238.Стрихар Лідії Анатоліївни   –  заступника начальника відділу культури і туризму  Білоцерківської міської ради
239.Марченко Олени Григорівни    –  спеціаліста 1 категорії  відділу культури і туризму  Білоцерківської міської ради 
240.Кузнецов  Юрія Олександровича - начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Білоцерківської міської ради
241.Ушакова Олександра  Арсентійовича - заступника начальника управління – начальник відділу по прогнозуванню заходів цивільного захисту та оперативного реагування управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Білоцерківської міської ради
242.Повстянко Олександр Володимирович - начальник відділу по організаціїі і проведенню підготовки управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Білоцерківської міської ради
243.Яринка Ніна Віталіївна - завідувач сектором – головний бухгалтер управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Білоцерківської міської ради
244.Онуфрієв Валерій Михайлович - провідний спеціаліст управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Білоцерківської міської ради
245.Ковтун Віталій    Олександрович - спеціаліст 1 категорії управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Білоцерківської міської ради