Очищення влади

 

08 листопада 2016 розпочато перевірку, передбаченої  Законом України «Про очищення влади» ,щодо посадових осіб: 

1.Жукової Ірини Юріївни  - головного спеціаліста відділу аналізу і прогнозів соціально-економічного розвитку міста управління економіки Білоцерківської міської ради;

2. Гереги Аліни Василівни - головного спеціаліста архівного відділу Білоцерківської міської ради;

3. Загородньої Галини Іванівни - начальника відділу кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування і нагород Білоцерківської міської ради;

4. Коваль Тетяни Петрівни - завідувача сектора прийому, попереднього розгляду та аналізу кореспонденції загального відділу виконавчого комітету Білоцерківської міської ради;

5. Беркут Марії Василівни  - начальника відділу з питань торгово-побутового обслуговування населення і громадського харчування Білоцерківської міської ради;

6. Піскоцького Михайла Івановича - начальника загального відділу виконавчого комітету Білоцерківської міської ради;

7. Турія Олега Володимировича  - начальника відділу інформаційних ресурсів та зв’язків з громадськістю Білоцерківської міської ради;

8. Шевченко Ксенії Анатоліївни - головного спеціаліста організаційного відділу Білоцерківської міської ради;

9. Гавви Олени Аркадіївни - головного спеціаліста відділу інформаційних ресурсів та зв’язків з громадськістю  Білоцерківської міської ради;

10. Капінус Людмили Олександрівни - начальника управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради;

11. Родіонова Олександра Володимировича  - головного спеціаліста відділу з питань торгово-побутового обслуговування населення і громадського харчування Білоцерківської міської ради;

12. Чорненької Людмили Володимирівни  - головного спеціаліста відділу з питань торгово-побутового обслуговування населення і громадського харчування Білоцерківської міської ради;

13. Кривобок Вікторії Петрівни - головного спеціаліста - бухгалтера відділу бухгалтерії виконавчого комітету Білоцерківської міської ради;

14. Швеця Сергія Сергійовича - головного спеціаліста юридичного управління Білоцерківської міської ради;

15. Лепетинської Наталії Анатоліївни - державного реєстратора відділу державної реєстрації управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради;

16. Приймак Наталії Василівни - державного реєстратора відділу державної реєстрації управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради;

17. Попової Людмили Олександрівни - державного реєстратора відділу державної реєстрації управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради;

18. Матушевич Олени Василівни - державного реєстратора відділу державної реєстрації управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради;

19. Тодоренка Олександра Володимировича - державного реєстратора відділу державної реєстрації управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради;

20. Бурімської Наталії Іванівни - державного реєстратора відділу державної реєстрації управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради;

21. Кубашевської Галини Василівни - державного реєстратора відділу державної реєстрації управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради;

22. Калюжної Світлани Олександрівни - адміністратора адміністративного відділу управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради;

23. Синьоокої Алли  Іванівни - адміністратора адміністративного відділу управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради;

24. Дерябіної Наталії Станіславівни - адміністратора адміністративного відділу управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради;

25. Дацюк Дар’ї Валеріївни - спеціаліста І категорії загального відділу виконавчого комітету Білоцерківської міської ради;

26. Москаленко Алли Юріївни - спеціаліста І категорії відділу ведення Державного реєстру виборців Білоцерківської міської ради;

27. Баранчикової Олени Володимирівни - головного спеціаліста сектора прийому, попереднього розгляду та аналізу кореспонденції загального відділу виконавчого комітету Білоцерківської міської ради;

28. Орел Юлії Миколаївни  - головного спеціаліста відділу аналізу і прогнозів соціально-економічного розвитку міста управління економіки Білоцерківської міської ради;

29. Развадовської Ганни Вікторівни - головного спеціаліста відділу аналізу і прогнозів соціально-економічного розвитку міста управління економіки Білоцерківської міської ради;

30. Романчук Вікторії Михайлівни - головного спеціаліста відділу з питань розвитку підприємництва та інвестицій управління економіки Білоцерківської міської ради;

31. Грищенко Алли Миколаївни – завідувача сектора праці та трудових відносин відділу з питань охорони праці управління економіки Білоцерківської міської ради;

32. Світової Катерини Анатоліївни - головного спеціаліста - бухгалтера відділу бухгалтерії виконавчого комітету Білоцерківської міської ради;

33. Самусенко Тетяни Анатоліївни – спеціаліста І категорії відділу ведення Державного реєстру виборців Білоцерківської міської ради;

34. Мельник Оксани Степанівни - державного реєстратора відділу державної реєстрації управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради;

35. Копаниці Валентини Григорівни – начальника відділу бухгалтерії – головного бухгалтера виконавчого комітету Білоцерківської міської ради;

36. Донченка Віталія Олександровича – головного спеціаліста відділу з питань запобігання та виявлення корупції, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи – відповідального секретаря адміністративної комісії виконавчого комітету Білоцерківської міської ради;

37. Брездіної Ірини Валентинівни – головного спеціаліста відділу охорони навколишнього природного середовища Білоцерківської міської ради;

38. Зубенко Юлії Володимирівни – спеціаліста 1 категорії відділу обліку та розподілу житла виконавчого комітету міської ради;

39. Шаповал Олени Миколаївни – начальника відділу з питань розвитку підприємництва та інвестицій управління економіки Білоцерківської міської ради;

40. Дем’янчука Віктора Івановича – начальника відділу звернень громадян виконавчого комітету Білоцерківської міської ради;

41.  Благої Ірини Сергіївни – начальника відділу з питань охорони праці управління економіки Білоцерківської міської ради;

42. Коробенко Лариси Степанівни – начальника організаційного відділу Білоцерківської міської ради;

43. Карпенко Олени Олександрівни – начальника управління економіки Білоцерківської міської ради;

44. Шикір Ольги Григорівни - адміністратора адміністративного відділу управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради;

45. Степури Сергія Івановича – начальника відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення роботи міської ради і виконавчого комітету;

46. Шевченко Олени Сергіївни – начальника відділу промисловості, енергетики, транспорту і зв’язку управління економіки Білоцерківської міської ради;

47. Скорохода Миколи Петровича – завідувача сектора мобілізаційної роботи Білоцерківської міської ради;

48. Устименко Ірини Русланівни - адміністратора адміністративного відділу управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради;

49. Потапова Федора Федоровича – начальника відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи Білоцерківської міської ради;

50. Коваленко Валентини Леонідівни - адміністратора адміністративного відділу управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради;

51. Ніканорової Наталії  Володимирівни -  начальника архівного відділу Білоцерківської міської ради;

52. Зборівської Людмили Володимирівни – головного спеціаліста відділу землеустрою та земельного кадастру управління регулювання земельних відносин Білоцерківської міської ради;

53. Геращенко Альони Петрівни – головного спеціаліста юридичного управління Білоцерківської міської ради;

54. Гавриляко Юрія Олександровича – заступника начальника управління – начальник адміністративного відділу – адміністратор управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради;

55. Гошко Людмили Іванівни – спеціаліста І категорії відділу промисловості, енергетики, транспорту і зв’язку управління економіки Білоцерківської міської ради;

56. Бутько Олени Миколаївни – спеціаліста І категорії відділу ведення Державного реєстру виборців Білоцерківської міської ради;

57. Єрмакової Ксенії Володимирівни - адміністратора адміністративного відділу управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради;

58. Земецької Юлії Юріївни – заступника начальника управління економіки – начальника відділу аналізу і прогнозів соціально-економічного розвитку міста Білоцерківської міської ради;

59. Ланевич Інни Володимирівни - адміністратора адміністративного відділу управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради;

60. Мамай Наталії Володимирівни - спеціаліста І категорії загального відділу виконавчого комітету Білоцерківської міської ради;

61. Сачівки Зої Павлівни – головного спеціаліста відділу приватизації та орендних відносин управління регулювання земельних відносин Білоцерківської міської ради;

62. Башинської Вікторії Євгенівні – начальника відділу трудового архіву Білоцерківської міської ради;

63. Асанової Тетяни Володимирівни – начальника відділу ведення реєстру територіальної громади управління адміністративних послуг;

64. Кирієнко Ірини Вікторівни – головного спеціаліста відділу звернень громадян виконавчого комітету міської ради;

65. Балабухи Людмили Юріївни - спеціаліста 1 категорії відділу обліку та розподілу житла виконавчого комітету міської ради;

66. Ільченка Євгенія Миколайовича – спеціаліста І категорії відділу ведення реєстру територіальної громади управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради;

67. Гончаренко Андрія Андрійовича – начальника відділу охорони навколишнього природного середовища Білоцерківської міської ради           

68. Петрика Юрія Федоровича  - начальника управління освіти і науки міської ради

69. Баранової Вікторії Анатоліївни -  заступника  начальника управління освіти і науки міської ради

70.Мусійчук Катерини Олександрівни -  начальника відділу кадрів та організаційної роботи управління освіти і науки міської ради

71.Соколюк Олександра Васильовича - провідний спеціаліст-юрисконсульт відділу кадрів та організаційної роботи управління освіти і науки міської ради

72.Чуб Олени Володимирівни - завідувача сектора дошкільної освіти управління освіти і науки міської ради міської ради

73.Щербань Лариси Олексіївни -  завідувача сектору виховної роботи та позашкільної освіти управління освіти і науки міської ради

74.Люльки Марії Миколаївни -  провідного спеціаліста сектору виховної роботи та позашкільної освіти міської ради

75.Чумака Степана Васильовича – начальника  відділу загальної середньої освіти міської ради

76.Ярмака В’ячеслава Миколайовича - провідного спеціаліста відділу загальної середньої міської ради

77.Зінченко Валентина Миколайовича -  головного спеціаліста відділу загальної середньої міської ради

78.Яценко Наталії Володимирівни – провідного  спеціаліста відділу загальної середньої освіти  міської ради

79. Ільїної Олесі Сергіївни -  провідного  спеціаліста відділу загальної середньої освіти міської ради