Начальник відділу Загородня Галина Іванівна

тел. (04463) 52543

адреса: м.Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого.15 ІІІ поверх, кімната 23

Відділ кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування і нагород забезпечує реалізацію державної політики з питань кадрової роботи та законодавства України з питань служби в органах місцевого самоврядування у виконавчих органах міської ради, на підприємствах, установах і організаціях, що належать до сфери управління міської ради і виконавчого комітету.

Сприяє здійсненню кадрової політики у підрозділах міської ради на основі всебічного вивчення і врахування можливостей кадрів, найбільш повного використання їх здібностей, розвитку ініціативи, створення атмосфери зацікавленості у професійному зростанні.

Готує матеріали для відзначення окремих громадян, трудових колективів з нагоди урочистих, ювілейних і пам’ятних дат.