протокол № 15 від 28 травня 2019

П Е Р Е Л I К
piшень, включених в протокол № 15
засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради
від 28 травня 2019 року

1.

Про тимчасові зміни в організації дорожнього руху для організації фестивалю «Міжнародний симпозіум скульптури» у місті Біла Церква

№ 372

2.

№ 373

3.

Про затвердження нового складу Експертної ради з попереднього розгляду кандидатур на присвоєння звання “Почесний громадянин міста Біла Церква”

№ 374

4.

Про склад комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості для виконання проектних робіт по проекту «Реконструкція тротуарної частини вул. Я. Мудрого в м. Біла Церква Київської області»

№ 375

5.

Про склад комісії з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості по б-р  Олександрійський, 171  в м. Біла Церква

№ 376

6.

Про деякі питання щодо квартирного обліку

№ 377

7.

Про демонтаж меморіальної дошки «На честь схвалення Білоцерківським полком березневих статей»

№ 378

8.

Про зміни в штатному розписі управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради

№ 379

9.

Про повідомну реєстрацію колективних договорів

№ 380

10.

Про створення комісії по обстеженню зовнішньої водопровідної мережі, що прокладена до частини нежитлової будівлі літ. «В» прим.2 по вул. Таращанська, 155а літ. «А»  в місті Білій Церкві Київської області

№ 381

11.

Про визначення місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації

№ 382

12.

Про розгляд заяви приватного підприємства виробничого підприємства «Будсервіс» щодо надання дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами (бульвар Олександрійський, 20, в районі магазину «Кенгуру»)

№ 383

13.

Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю «Октагон-Аутдор» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. О. Гончара, в районі перехрестя з вул. Першотравневою, зі сторони житлового будинку № 22 по вул. Вокзальній)

№ 384

14.

Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Яременко  Інеси Василівни щодо надання дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами площа Соборна, поруч із Білоцерківською районною державною адміністрацією)

№ 385

15.

Про надання до суду висновку про визнання неповнолітньої дитини такою, що втратила право користування житловим приміщенням

№ 386

16.

Про надання малолітній Воронкіній Вікторії Валентинівні статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

№ 387

17.

Про негайне відібрання малолітньої дитини від батьків та її влаштування

№ 388

18.

Про деякі питання щодо захисту майнових та житлових прав дітей

№ 389

19.

Про надання дозволу на вчинення правочинів щодо майна від імені недієздатної Кулько Н.Т.

№ 390

20.

Про призначення опікуна над гр. Гіптенко Л.В. у разі визнання її судом недієздатною

№ 391