Поіменне голосування 14 сесії міської ради VII скликання

Про відкриття пленарного засідання 14 сесії міської ради VII скликання

Про затвердження порядку денного 14 сесії міської ради VII скликання

Запит Кошеля В.О.

Про затвердження звіту про виконання бюджету м.Біла Церква за I півріччя 2016 р.

Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 12 січня 2016 р. № 27-04-VII «Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 29 грудня 2015 р. № 26-03-VII «Про бюджет м.Біла Церква на 2016 рік»

Про звернення до Голови Верховної Ради України та народних депутатів України щодо недопущення ухвалення змін до Конституції України в частині надання особливого статусу окремим районам Донецької та Луганської областей.

Про звернення Білоцерківської міської ради VII скликання до Президента України щодо зупинення дії постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2016 року № 315 та створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з перевірки обґрунтованості підвищення тарифів житлово-комунального господарства.

Про встановлення мораторію (заборони) на введення з 01 липня 2016 року в дію підвищених цін і тарифів для населення на житлово-комунальні послуги в місті Біла Церква зі змінами

Про звернення до народного депутата України Марченка О.О., народного депутата  України Мепарішвілі Х.Н., народного депутата України  Сисоєнко І.В., Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  Зубка Г.Г., голови Київської обласної ради Старикової Г.В., голови Київської  обласної державної адміністрації Мельничука М.Д.