№ 15 від 28 квітня 2020 року

П Е Р Е Л I К
piшень, включених в протокол № 15
засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради
від 28 квітня 2020 року

1

Про внесення змін до обсягів дохідної та видаткової частини бюджету м. Біла Церква на 2020 рік

№ 221

2

Про схвалення проєкту рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження Програми розвитку електротранспорту міста Білої Церкви на 2021-2025 роки»

№ 222

3

Про затвердження штатного розпису управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради

№ 223

4

Про встановлення тарифів на теплову енергію з використанням альтернативних джерел енергії ТОВ «ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ ТЕПЛОІНВЕСТ» для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету (військові містечка №№ 1, 3, 30), та для потреб населення військових містечок №№ 1, 3 м. Біла Церква

№ 224

5

Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна за заявою СПОЖИВЧОГО КООПЕРАТИВУ «ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ «ЗЕЛЕНИЙ»

№ 225

6

Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна за заявою фізичної особи-підприємця Кожух Наталії Араратівни

№ 226

7

Про розгляд заяви Товариства з обмеженою відповідальністю «Споживчий центр» щодо анулювання дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами

№ 227

8

Про розгляд заяви Товариства з обмеженою відповідальністю «АТБ-МАРКЕТ» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Івана Кожедуба, 119)

№ 228

9

Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Абрамової Олени Володимирівни щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Ярослава Мудрого, в районі Білоцерківської районної державної адміністрації)

№ 229

10

Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Абрамової Олени Володимирівни щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Ярослава Мудрого, в районі будинку № 10)

№ 230

11

Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Абрамової Олени Володимирівни щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (проспект Князя Володимира, в районі зупинки громадського транспорту «пл. Соборна», зі сторони Преображенського собору)

№ 231

12

Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Яременко Інеси Василівни щодо продовження строку дії дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Сквирське шосе, в районі шляхопроводу через залізницю, зі сторони автозаправної станції)

№ 232

13

Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Яременко Інеси Василівни щодо продовження строку дії дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Київська, в районі житлового будинку № 101)

№ 233

14

Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Яременко Інеси Василівни щодо продовження строку дії дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Дружби, в районі в’їзду на автостоянку)

№ 234

15

Про зміну адреси об’єкта нерухомого майна у зв’язку з його поділом за заявою гр. Литвинського О.В.

№ 235

16

Про присвоєння адреси об’єкту будівництва за заявою гр. Капрана В.В.

№ 236

17

Про присвоєння адреси об’єкту будівництва за заявою гр. Поляруш-Сафроненко С.О.

№ 237

18

Про негайне відібрання малолітньої дитини у матері та її влаштування

№ 238