Керівний склад міської ради | Біла Церква - офіційний сайт

Керівний склад міської ради

09117, вул. Ярослава Мудрого, 15, факс 39-21-59,

E-mail: bc_mvk@bc-rada.gov.ua

Дикий Геннадій Анатолійович                    Міський голова                    т. 39-28-60

- забезпечує виконання Конституції України та повноважень, визначених ст.42 Закону України “Про  місцеве самоврядування  в Україні”

- координує і контролює діяльність усіх  відділів, управлінь і служб міської ради та виконавчого комітету;

Безпосередньо спрямовує роботу:

- управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення;

- юридичного управління;

- відділу  оборонно-мобілізаційної роботи.

Взаємодіє та сприяє діяльності:

- Білоцерківського відділу поліції Головного управління  національної поліції України в Київській області;

- міжрайонного відділу Головного управління Служби безпеки України в місті Києві та Київській області;

- Білоцерківської місцевої прокуратури;

- Білоцерківського міськрайонного суду;

- міськрайонного управління юстиції;

- військових  формувань, розташованих на території міста;

- засобів масової інформації;

народився 31 березня 1969 року в м. Біла Церква. Громадянин України.

Освіта – повна вища, в 1996 році закінчив Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» за спеціальністю «Обладнання і технологія зварювального виробництва».

Трудову діяльність розпочав у 1991 році слюсарем-ремонтником Білоцерківського виробничого об’єднання «Білоцерківшина». З січня 1993 року по лютий 1994 року працював слюсарем на малому підприємстві «Техмашпродукція».

З лютого 1994 року по липень 1997 року - експедитор ТОВ «Спеціалізована ремонтно-будівельна фірма «Житловик».

З  березня 1998 року і до листопада 2015 року працював директором приватного підприємства «Будмаркет». Обирався  депутатом  Білоцерківської міської ради шостого скликання.

Одружений, має сина і  двох доньок.

Кошель Вадим Олегович                    секретар Білоцерківської міської ради                    т. 39-28-68

Спрямовує свою діяльність згідно  з повноваженнями, визначеними ст.50 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та законами України  “Про статус депутатів місцевих рад”, “Про органи самоорганізації населення”.

Координує та контролює роботу організаційного відділу міської ради.

Організовує роботу щодо зв'язків міської ради з іншими адміністративно-територіальними одиницями України та інших держав.

Народився 1985 року в м. Біла Церква. Громадянин України.

Освіта вища:

1993 – 2003: Білоцерківська загальноосвітня школа I-III ступенів №5

2004 – 2009: Міжрегіональна академія управління персоналом, менеджмент

Відомості про трудову діяльність:

2003 – 2004: Інформаційне агентство ТОВ «Контекст-медіа», редактор моніторингу засобів масової інформації Київського обласного представництва

2005 – 2005: Газета «Новини Київщини», редактор новин

2005 – 2007: ПП «Пресове Агентство Новин», редактор відділу новин

2008 – 2017: Комунальний заклад Білоцерківської міської ради ДЮСШ «Богатир», тренер-викладач боротьби дзюдо

2017 – 2017: Комунальний заклад Київської обласної ради «Київський обласний центр олімпійської підготовки», фахівець І категорії

2017 –   секретар Білоцерківської міської ради

Громадська діяльність:

2015 – депутат Білоцерківської міської ради

2016 – 2017: т.в.о. голови Білоцерківської міської організації ВО «Свобода»

Партійність: член політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Свобода» з 2012 р.

Одружений.