Керівний склад міської ради

Дикий Геннадій Анатолійович
Міський голова

- забезпечує виконання Конституції України та повноважень, визначених ст.42 Закону України “Про  місцеве самоврядування  в Україні:”

- координує і контролює діяльність усіх  відділів, управлінь і служб міської ради та виконавчого    комітету;

безпосередньо спрямовує роботу:

- управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення;

- відділу  оборонно-мобілізаційної роботи;

-відділу з питань торгово-побутового обслуговування населення  і громадського харчування.

Взаємодіє та сприяє діяльності:

- Білоцерківського відділу поліції Головного управління  національної поліції України в Київській області;

- міжрайонного відділу Головного управління Служби безпеки України в місті Києві та Київській області;

- Білоцерківської місцевої прокуратури;

- Білоцерківського міськрайонного суду;

- міськрайонного управління юстиції;

- військових  формувань, розташованих на території міста;

- засобів масової інформації;

народився 31 березня 1969 року в м. Біла Церква. Громадянин України.
Освіта – повна вища, в 1996 році закінчив Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» за спеціальністю «Обладнання і технологія зварювального виробництва».
Трудову діяльність розпочав у 1991 році слюсарем-ремонтником Білоцерківського виробничого об’єднання «Білоцерківшина». З січня 1993 року по лютий 1994 року працював слюсарем на малому підприємстві «Техмашпродукція».
З лютого 1994 року по липень 1997 року - експедитор ТОВ «Спеціалізована ремонтно-будівельна фірма «Житловик».
З  березня 1998 року і до листопада 2015 року працював директором приватного підприємства «Будмаркет». Обирався  депутатом  Білоцерківської міської ради шостого скликання.
Одружений, має сина і  двох доньок.

Смуток Борис Михайлович
секретар Білоцерківської міської ради

Спрямовує свою діяльність згідно  з повноваженнями, визначеними ст.50 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законами України  “Про статус депутатів місцевих рад” та “Про органи самоорганізації населення”.

Координує та контролює роботу:

- Організаційного відділу міської ради.

- організовує роботу щодо зв'язків міської ради з іншими адміністративно-територіальними одиницями України та інших держав

Народився 08 вересня  1951 року в с. Грузькому, Голованівського району, Кіровоградської області. Громадянин України.

Освіта – повна вища. Трудову діяльність розпочав   в  1974 році вчителем математики  у Вільхівській середній школі Ульянівського району, Кіровоградської області.

1976-1984 р.р. – директор Синьківської середньої школи, Ульянівського району, Кіровоградської області.

1984-1987 р.р.- вчитель математики Білоцерківської середньої школи № 11.

1987-1988 р.р. – викладач математики Білоцерківського педагогічного училища.

1988-1989 р.р.- заступник директора по навчально-виховній роботі Білоцерківської середньої школи № 9.

1989-2015 р.р. – директор Білоцерківського навчально-виховного об”єднання “ Перша Білоцерківська гімназія –школа І ступеня “

З грудня 2015 року по даний час – секретар Білоцерківської міської ради.