Відкрите обговорення проектів постанов НКРЕКП про встановлення тарифів на теплову енергію та послуги з ЦО і ГВП за категоріями споживачів

Дата :
2018-11-23
  • 23 листопада 2018 року відбулося засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) у формі відкритого слухання, на якому серед інших було ухвалено рішення схвалити та оприлюднити на офіційному веб-сайті НКРЕКП проекти постанов НКРЕКП щодо встановлення тарифів на теплову енергію за категоріями споживачів  та тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за категоріями споживачів КП Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа».
  • Відкрите обговорення проектів постанов НКРЕКП щодо встановлення тарифів на теплову енергію за категоріями споживачів  та тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води за категоріями споживачів КП Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» відбудеться 04 грудня 2018 року о 12:00 в приміщенні Комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» за адресою: вул. Мережна, буд. 3, м. Біла Церква.