Про проведення громадського обговорення

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

від 7 серпня 2018 року        м. Біла Церква                        № 121-Р

Про проведеннягромадського обговорення

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», постанови Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 р. № 989 «Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», на виконання Положення про комісію з питань найменування (перейменування) від 28 березня 2017 року №96, затверджене рішенням виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про створення комісії з питань найменування» (перейменування), враховуючи пропозиції комісії з питань найменування (перейменування) та з метою урахування думки громадськості:

1.Провести громадське обговорення пропозицій із наступних питань: 1.1.Перейменування вулиці Заводська на вулицю імені Максима Глазкова; 1.2.Присвоєння назви алеї на бульварі Княгині Ольги, яка розташована поруч каплички Георгія Переможця «Алея воїнів-інтернаціоналістів».

2.Комісії з питань найменування (перейменування) забезпечити проведення громадського обговорення, опрацювання висловлених пропозицій (зауважень), що надійшли під час його проведення.

3.Відділу інформаційних ресурсів та зв’язків з громадськістю Білоцерківської міської ради відповідно до чинного законодавства забезпечити оприлюднення оголошення про проведення громадського обговорення.

4.Пропозиції (зауваження) щодо зазначених в п.1 даного розпорядження питань подаються у письмовій чи усній формі на адресу: вул. Героїв Небесної Сотні, 36, ІІ-й поверх; тел.: 5-40-65; e-mail: [email protected] із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає до 10.09.2018 року.

5 Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

В.о. міського голови                                                                        В. Кошель